şükela:  tümü | bugün
 • dr. erol mütercimler'in iddiasıdır.

  --- alıntı ---

  tayyip bey iç politikada demirel'den bile iyi ancak ankara ve istanbul'da büyük stratejik hatalar yaptı. sandıktan bir sonuç çıkmış ve siz buna saygı göstermek zorundasınız. akp'nin yaşadığı şey çaresizlik. sandık başkanlarını iktidar kendisi tayin etti. maltepe ve büyükçekmece hadiseleri sonucu değiştirmez. ayrıca seçimi tekrarlarsanız bunu dünyaya anlatamazsınız.

  bu saatten sonra ekrem imamoğlu beyefendinin ibb başkanı olduğunu gerçeğini değiştiremezsiniz. ayrıca bu "sandık darbesi" söylemi çok talihsiz bir söylem. çok utanç verici. o zaman tayyip bey 2002'de sandıkta darbe yaparak gelmiş oluyor. buradan bu sonuç çıkar.
  --- alıntı ---

  ek: alıntı.
 • 2023'deki seçimden bahsediyorsak geçebilir bile. ama defalarca söylemekten dilimizde tüy bitti. bu seçim sonlanmıştır başkanımız ekrem imamoğlu'dur nokta
 • erol mütercimler'in klasik bol keseden sallamalarından biridir.
 • mümkün değil.
  çeşitli illerden istanbul'a 300.000 polis memur, asker geçici görevlendirmeyle. görevli belgesiyle üç beş sandıkta oy kullanma yöntemiyle kaybeder.
 • normal şartlarda mümkün olabilir, ama normal şartlarda yaşamıyoruz.
  hem seçim neden tekrarlansın? "dünyanın en güvenilir" seçim sistemiyle seçim yaptık ve ekrem imamoğlu seçildi.

  eğer her şeye rağmen seçim tekrarlanırsa 2 haziran 2019'a kadar tarihte eşi benzeri görülmemiş bir propagandaya maruz kalmamız olasıdır. akp tam kadro istanbul'a kamp kurar. bu sırada gerekirse sınırötesi operasyon yapılır. hergün bir yerde miting toplantı vs. bir şey olur.

  yeniden bir seçim yapılırsa boykot edilmelidir. aksi takdirde seçim tiyatrosunda bir dekor olmaktan öteye gidilemez.