şükela:  tümü | bugün
  • en çok koptuğum gecenlerde bir partinin vaadiydi..
    "eğer biz başa gelirsekkkkkk,türkiyede ofsaydı kaldıracağızzzzz"
  • ayrıca cem uzanında 250 il yapmak gibi bir vaadide vardır
  • genelde parti başkanlarının seçimlerden önce otobüslerin falan tepesine çıkıp halka doğru kurduğu cümleler bütünü.
    doğruluk değerleri 0 dır.
    -açacaz türkiyenin önünü!*
  • partilerin koyun halkımızın balık hafızasına güvenip bol keseden salladıkları yalanlar silsilesi.
  • -turkiyeyi 260 il,100.000 ilce,buna bagli olarak 23984239487 milyon koye ayirip herseyi duzeltecegiz.

-kayseriye deniz getirecegiz.
  • ofsaytı kaldırmaya kadar varabilen hede hodoler!!
    (bkz: oha)
  • yiğit özgür'ce şöyle de olabilen vaadlerdir;

aday: bizim partiyi seçerseniz, seçilme yaşı 4e inecek, seçme yaşı 32ye çıkacak.. cumhurbaşkanını eniştem seçecek, askerlik kısalacak, sevişme uzayacak. biz hem atatürk'ün hem de müslümanlığın hastasıyız. nasreddin hoca'nın torunuyuz, mevlana'nın yeğeniyiz. alevi, sünni, kürt, laz hepsinin yanaklarından öpüyoruz.. izmirli kızları nefis buluyoruz.. eşcinsellere, travestilere de saygımız büyük, bizzat benim dayım travesti zaten....

seçmen: bi bardak su vereyim mi? kendine gelirsin birader..

aday: ver ver.. içine biraz anadoludan ayran, batıdan kola koy. yanında telirdağ'dan rakı, adana'dan şalgam getir. istersen rakıyı içmem, günah diyorlar.. şalgamı da enseme sürerim. burnumdan çorum leblebisi çıkarabilirim. ne istersen yaparım. bi kere öpiyim mi?

seçmen: yazık, yalama olmuşsun sen yav..

aday: hahaha, öyle diyorasan öyledir. öyle demiyorsan öyle değildir. hepsi sana bağlı.. ablan kurban olsun sana.
  • taze bir örneği az önce `bir kanalda canlı yayında bir ilçe belediye başkanından gelmiş ve beni sarsmıştır. sayın aday "belediye otobüslerinde yaşlılara yer vermemek için uyuyor numarası yapan gençleri uykularından uyandıracağız" demiştir. oha demek istiyorum başka da hiç ama hiçbirşey diyemiyorum.