şükela:  tümü | bugün
  • çeşitli sözlere rağmen bitmeyen hadise. az evvel ajanslara düşen habere göre,bugün de hakkari'de 3 şehidimiz ve yaralılarımız var. referandum evveli "evet" çıkarsa terör bıçakla kesilir gibi bitecek, söz veriyorum bu örgüt silinecek diyen düşük profilleri sahneye davet etmek istiyorum.

edit: maalesef 4 şehit, 4 yaralı an itibariyle.
  • zamanında evet derseniz kenan evren yargılanacaktı.
    bize oy verirseniz ekonomi düzelecekti.
    yerli uçak, araba yapılacaktı.
    vs vs.

bütün bunlar oldu da terörün biteceğine mi inanmıştık.
  • bitmiş olması lazım, bir yanlışlık olmalı çünkü devletin en tepesinde bulunan insanların sırf siyasi emelleri için böyle bir yalan söyleyeceğini zannetmiyorum.

dünyanın hiç bir ülkesinde bu böyle değildir. eğer terör bitmemişse japonya da olsak seppuku ile sonuçlanırdı mesela.

eğer doğruysa binali yıldırım ve numan kurtulmuş isimli siyasetçilerin alnına sürülmüş kara lekedir. ömür boyu taşımakla kalmayacaklar, evlatlarına, torunlarına da geçecek.

-"aaa sen şu insanları 3 oy için kandıran numan'ın torunu değil misin?" diyecekler insanlar. yalancılık hat safhada çünkü iddia ettiler. "olur mu öyle şey? ne alaka?" diyenleri vatan hainliğiyle suçlayıp "olacak" dediler.

oldu mu?

olmadı.
  • yunanistan'ın türk adalarını işgaline onay veren iktidar, terör üzerinden zorbalığını arttırmaktan vazgeçemez. çünkü terör akepe'nin günahlarının sebep paravanıdır.
  • bu ülkeden yeni bir atatürk çıkmadıkça hiçbir şeyin biteceği yok. ha ben neden mi atatürk olamıyorum, o kadar bilgili ve kültürlü değilim maalesef. benden daha iyileri var.