şükela:  tümü | bugün
  • ön edit: şükür bugün de bölündük.o zaman ne diyoruz? padişahımız çok yaşa *

bir sonraki seçimde, dönemin salakları tarafından gerçekleştirecek olan eylem.ikinci bir chp, ikinci bir %25'lik parti yaratma çabaları tuta dursun, bunun muhalefeti bölme ve parçalama amacı güdeceği apaçık ortadadır.peki ne değişecektir? hiçbir şey.akp yine iktidar, erdoğan yine başkan.peki akıllanacak mıyız? yoo

edit: bazı salakların öneri istemesine gülsem mi ağlasam mı bilemedim.kendi içinde yarışan kesimden bir bok olamayacağını gözler önüne sermiştir bu.aptal kardeşim diyorum işte.ya chp'ye vereceksin ihtimali güçlendireceksin ya da sikimsonik partilerden medet umup hüsran yaşayacaksın..ayrıca ben de isterim adam gibi bir partinin seçim kazanmasını ve akp iktidarını bitirmesini.arzularınız, hayalleriniz yüzünden akp gibi bir bela ülkeyi 15 sene yönetmiş olup her seçim sonrasında umutlarımızı bir kez daha yok etmiştir.türkiye gerçeğini göremeyecek kadar kör mü oldunuz? keşke iyi partinin kemik seçmeni olsa, keşke iyi parti ikinci parti olsa..yahu kemik seçmeden bahsediyorum.akp'li seçmenin oyunu değiştirmek kadar zor.iyi partinin nasıl başarılı olacağını sanıyorsunuz.eminim akp'liler gülerek bakıyorlardır bize.

bir de, zaten bunun kemal kılıçdaroğlu ile bir alakası yok. akp'ye karşı tek yürek olmak.beğenmediğin halde akp bir kez daha seçim kazanmasın, erdoğan başkan olmasın diye o partiye destek vermek..istediğiniz ve dediğiniz kadar basit olsa keşke. yeni bir heyecan gerek, bir kere de başka parti iktidar olsun diyerek seçim kazanılmıyor.o zaman zırt pırt iktidar değiştirdi.merak etmeyin iyi parti heyecanınız da sönecek.çünkü siz iyi partiyi de bitireceksiniz.bir çoğunuz kemal kılıçdaroğlu ilk genel başkan olduğunda yeni chp diye göbek atıyordu.kimler kimler harcandı be.meral akşener mi harcanmayacak.sonuç olarak sizin gibi salakların sayesinde akp seçim kazanmaya devam edecek.iyi uykular türkiye.

edit2: iyi parti düşmanı değilim.ikinci partinin iyi parti olması durumunda chp'ye değil iyi partiye oy verirdim.muhalefetin birleşmesi gerektiğini, bunun da iyi parti olmadığını ifade etmeye çalışıyorum.tam demokrasi, tam adalet olsun tartışalım hangi partinin iyi olduğunu.garip lan bu insanlar.ciddi ciddi bu tip insanların akp'ye çalıştığını düşünüyorum.
  • en son tek parti doneminde iktidar olan partiye oy vermeyerek cozulecek problemdir. muhafazakarlik iyi bir sey olsa mevcut iktidar olmazdi.
  • bütün chp'liler yaparsa mükemmel olacak olan olay. chp'lilerin yarısı verse bile kâfi. hele yerel seçimlerde her ilde iyi partiye yüklensinler. akp'yi bölsün diye destekledikleri iyi parti kendi partilerini bölük pörçük etti allah'ın sopası yok. *
  • sorsan herkes abi oy verelim de ortada parti yok der.

parti kurarsın muhalefeti bölecek der.

ve dahi ortada seçim dahi henüz olamamıştır
  • şahsım tarafından yapılacaktır. senelerce seçim kaybetmiş %25 kemik oyun yukarısını görmemiş chp'ye artık oy yok. kemal kılıçdaroğlu o koltuktan inmeden oy yok. ayrıca mhp'ye oy veren amsalaklar (kendi akrabalarım da dahil) da artık "iyi parti" diyor.

ha ola ki sadece mhp stepne olmasa ve muhalifliğini yapsa ve ortada iyi parti olmasa yine chp'ye oy atardım. çünkü muhafazakar değilim. ama iyi parti varken chp'ye verilecek çöp oyum da yok. artık icraat görmek istiyoruz.
  • seçim sabahı giyindikten sonra yapacağım ilk şeydir. kahvaltıdan bile önce.
  • meral akşener gibi konuşmasını bilmeyen bir insanı desteklemektir. prompter okumayı bile beceremiyor.
  • başka oy verecek kimse olmadığı için zorunluluktur.

içi pkklı dolmuş, seçim kaybetmekten bitap düşmüş chp’den yeğdir.
  • yapacağım aktivitedir. hatta sandığa giderken giymek için turkuaz bir tişört de buldum. ya onu ya da here comes the sun yazılı olanı giyeceğim. sincap muhalefettense iktidar olma potansiyeli olan, "böyle bir şey olabilir mi ya?" gibi söylemleri olmayan oylar çalındığı gece ysk kapısına dayanan, jetonu yeni düşüp bir yıl sonra oturma eylemi yapmayan bir partiye oy vermektir.
  • chp ye hiç oy vermemiş, atatürkçü milliyetçi biri olarak, akp veya mhp oy vermek fetö ve fesli deliye oy vermek gibi geliyor da ondan.