şükela:  tümü | bugün
  • bu verilen ikramiyeler,seçim için harcanan paralar,göz boyamak için ivedilikle yapılan seçim yatırımları çok fena bir şekilde bir tarafımızda patlayacaktır.başımıza kim gelirse gelsin pahalı yaşam devam edecektir.tanrı sonumuz hayır eylesin.
  • şöyle bak olaya. fed haziran ayı toplantısı yapıyor daha karar açıklanmamış. sadece toplantı için dolar 4,50 den 4,70 e yaklaşıyor. üstüne birde çıkıyor ben faiz arttırdım diyor.sallanıyoruz farkında değiliz. binamız çürük. olağanüstü hallerimiz var, merkez bankasını seçim propagandası yapan bi hükümet var, güven yok. artacak fiyatlar daha da artacak. sırf egomanyak bir adam daha da başta kalayım daha da herşeye konuşayım daha da beni harcamasınlar diye düşündüğü için.
  • ekonominin içine ettikleri yetmiyormuş gibi halen,döviz kurunun dış güçlerin oyunu olduğunu söylüyorlar.artık tamam.24 haziranda güzel bir ders alacak uzun adam.
  • her halükarda zam gelecek. kim seçilirse seçilsin. ekonomi ve öncü göstergeler çok kötü.

tabi ince seçilirse 2 yıl kemer sıktıktan sonra düzelme süreci başlar. şimdiki devam ederse kendileri lüks yaşamaya devam ederken halk yüksek vergiler altında eziliyordu sözü devam eder.