şükela:  tümü | bugün
  • tüm kanallarda alt yazı geçiyor şu an, berlin’de bir evdeymiş oç.
  • berlin'de bir evde olmasi yakalandigi anlamina mi geliyor?

o zaman fethullah gülen'i de yakaladik. pensilvanya'da bir evde.
  • "eğer almanya, adil öksüz'ü vermezse fetö'yü vermeyen abd durumuna düşer"

göklerden gelen bir mağduriyet vardır.
  • seçim yatırımı olamayacak tespit / yakalama ya da her neyse.
    adamı yakalamışken, usul usul elinizden kaçırdınız. bir de artı puan olarak mı kullanacaksınız?

pes diyorum sadece.
  • henüz gerçekleşmemiştir.

yakalansa bile daha doğrusu yakalamış gibi yapsalar da etkisi en fazla 3 gün sürer.
  • yakalanması değil, tahmini bir lokasyon bilgisidir.

sayın devlet büyüklerimize ciddi bir istihbarat vermek istiyorum buradan: fetullah gülen’de amerika’da yaşıyor. demedi demeyin.
  • madem bu kadar değerliydi de neden saldınız mk?
  • "eğer almanya, adil öksüz'ü vermezse fetö'yü vermeyen abd durumuna düşer"

yani almanya dan da boeing alacağız.

edit: haberi izledim de ihbar anadolu ajansına geliyor. anadolu ajansı eve gidip kapıyı çalıp adamın açmasını bekliyor. şimdi saçmalıklarını bir bir sayalım.

ben anadolu ajansında çalışan bir vatansever olsam bu haber bana gelse bu haberi yapmak için adamın kapısına mı koşarım? yoksa haberi emniyet birimlerine mi iletirim.

diyelim ki mal biriyim gittim kapıyı çaldım ve açılmadı herhangi bir görüntü de alamadım. bunu yayınlamanın ne gibi gerçekliği var nereden biliyoruz orada olduğunu. hatta oradaysa sen bunu haber yapmakla adamın kaçmasını sağlamıyor musun?
    a haber tadında bir haber olmuş.
  • öğlen cem seymen'i dinledim de euro çok fena artacak minvalinde bir şeyler söyledi.

acaba euro artışının yolunu mu yapıyorlar? adil öksüz'ü istedik, vermediler, euro ile bizi terbiye etmeye çalışıyorlar bıdıbıdı?

gün itibari ile euro: 5,45 kayıtlara geçsin.
  • akla iyi parti'den koray aydın'ın "seçime 15 gün kala güya iktidar tarafından yeni yakalanıp getiriliyormuş gibi seçim malzemesi olarak kullanılacağı iddia ediliyor. bu kişinin, itirafçı olarak hem iyi parti’yi hem chp içindeki bazı isimleri fetö’cü olarak suçlayıp bunu bir seçim kozu olarak kullanabilecekleri her yerde konuşuluyor." açıklamasını getirmiştir.

http://www.diken.com.tr/…irilip-iftira-attirilacak/

her şeyi bekliyorum. gerçekleşirse tabi ki de hiç şaşırmam. nasıl olsa size her yol mübah.