şükela:  tümü | bugün
  • enteresan bir gerçektir. sabah akşam sokaklarda metro duraklarında suriyeliler, afganlar, somalili ve bilumum araplar dışındaki tüm vatandaşları çevirip gbt yapan polisler seçim gündeme geldikten ve çalışmalar başladıktan sonra bir anda yok oluverdi. bak sen şu allah'ın işine.
  • ankara'da geçersiz olan öneri.

kızılay metro istasyonunda gelene geçene ve özellikle erkekseniz "kardeş bir dur bakalım" edalarıyla gbt hizmetine devam etmektedir yüce devletimiz.
  • istanbul da geçersiz olan önerme.

gbt taraması halen yapılıyor sadece üniformalı ekipten komple sivil ekip' e geçtiler. ayrıca trafik ve asayiş ortak olarak araç aramaları da tam gaz sürmekte.
  • keşke öyle olsaydı dediğimdir. ankara'da kesinlikle geçerli değildir. uzun saçlı sakallı spor giyinen bir erkeksen mümkün değil kaçamazsın.

acelen varsa, hızlıca geçiyorsan "kardeş bi saniye kimlik", müzik dnliyorsan "kardeş bi baksana", hava yağmurlu "hop birader bi dur", sevgilinle el ele yürüyorsun "bakar mısınız bi" vs vs. öyle gidiyor.

günde 3 kere gbt'ye girmişliğim var. gerekli de olsa kısa da sürse bir süre sonra can sıkıyor. geriyor. polisten kaçmaya başladım kendimi suçlu gibi hissediyorum.
  • istanbulda kesinlikle geçersiz olan önerme.çarşamba günleri yüksek lisans nedeniyle bostancı üzerinden beşiktaşa geçiyorum, gidiş -geliş de hiç atlamadan 2 defa gbtye giriyorum.henüz atlamadık.
  • adana, konya ve ankara' da geçersiz tespit.