• (bkz: anar zaaaa xd)
  • t a m a m
  • (bkz: son çırpınışlar)
    (bkz: iktidar elden gidiyeaaah)

edit: "@ibrahimsober: bu rakamlar erken seçim kararı öncesine aittir. haberi yazan arkadaş yanlış anlamış. adaylar ve ittifakların belli olmasından sonra başladığımız çalışma henüz tamamlanmadı. bitince paylaşacağız.
    kamuoyuna duyurulur..."

adamin gunahini aldik, kusura bakmasin artik.
  • anar'ın araştırması "sandıkların üzerinde nöbet tutulmazsa böyle olacak" manasına gelmektedir.

diğer anketlerin hepsi yalan seninki doğru aq.

(bkz: sandık nöbeti)
  • aynı adama sorsan “referandumda niye alamadılar o zaman bu kadar eveti? o günden beri ne yaptılar da oyları 4 puan arttı?” diye, apışıp kalacaktır.
    böyle bi adamın açıklaması işte.
  • hiç sanmıyorum. şöyle ki; muhalefet planlayarak tek bir adayda birleşmedi. oyların dağılması erdoğanın işine gelmiyor. chpli diyecek ben akşenere neden oy veriyorum, iyi partili diyecek ben inceye neden oy veriyorum. hatta muhalefet bütün planını seçimin ikinci tura kalacağını düşünerek yaptı, aslında en doğrusunu da yaptı. ikinci tura kalınca muhalefet tek bir adada birleşecek.
  • 2007 den beri her seçimde yandaş kurumlar seçimlerdeki sonuçlara yakın anket sonuçları açıkladılar. şu başlıkta dalga geçenler hiç mi geçmişten ders almıyor diye düşünüyor insan.
  • meali;
    boşa sandık bekleyip oy saymayın biz arkada oranı belirledik çıkaracağımız sonuç bu.
    unutmayınız ki kendi çalıp oynadıkları tiyatro eseri olan pembe darbe sonrasında ohal kararı aldılar ve herhangi mantıklı bir sebep olmamasına rağmen hala da devam ettirmekteler. seçimi de tabiki ohal durumunda yapacağız ve bu demek oluyor ki trafoya kedi sokmalarına bile gerek kalmadı güvenlik gerekçeleri adı altında her türlü sandığı ya da oy sayma merkezini işgal edip kendi sistemlerini rahatça işletebilecekler.
    amaa umut yok mu! var tabi ki. bir gün geldikleri gibi gidecekler.
hesabın var mı? giriş yap