şükela:  tümü | bugün
  • ak göt kim, kara göt kim anlaşılmasıdır.

yıllardır diyoruz ki, bu işin sağı, solu, ırkı falan kalmadı. bu ülkenin partileri var. ipleri dışarıda olan partiler var.

chp, küreselci kartel tarafından yıllarca kripto fetöcüler üye yaptırılarak ve de son olarak deniz baykal kaset operasyonu ile teslim alınmıştır. kk 'nın etrafındaki kripto fetö ve küreselcilerin yönlendirmesiyle yönetilmektedir.

iyi parti, bizzat küreselcilerin, öz kızları meral akşener 'e verdiği talimatla kurulmuştur.

hdp ise, eylül 2014 'de demirtaş 'ın abd ziyareti sırasında "rte 'nin idam fermanını imzaladık, yakında işi bitecek, onu indireceğiz. yanlış tarafta olma (o sıralar çözüm süreci devam etmekteydi)" telkinleri sonucu tarafını seçmesi ve dönüşünden kısa bir süre sonra "seni başkan yaptırmayacağız" propagandası ile piyasaya çıkması ile küreselcilerin tarafına geçmiştir.

şimdi ne diyoruz? bu 3 parti aynı el tarafından yönetiliyor.

eğer haklıysam (ki öyleyim), bu 3 partinin ittifak yapması gerekiyor.

yok eğer haksızsam, normal şartlarda pkk desteğini inkar etmeyen, hatta sürekli vurgulayan hdp ile, bazıları tarafından atatürk 'ün partisi olduğu iddia edilen (kk 'dan önce öyleydi) chp 'nin ittifak yapacak son 2 parti olması gerekir. hele hele milliyetçilik maskesi takmış iyi partinin, hdp ile aynı ortamda bile nefes almaması gerekir.

hep beraber göreceğiz....
  • ak götün kim olduğunu anlamamı sağlayan sebeptir... de kara götü henüz çıkaramadım.

naber ak göt? ofiste havalar nasıl bugün?
  • bitsin bu hasret diyerekten okyanus ötesindekine göz yaşı döken adam fetöcü olmuyor bunların gözünde. ama akp dışındaki herkes fetöcü herkes dış mihraklarca yönetiliyor.
  • (bkz: vaay kara göt)
    (bkz: hoşgeldin panpa)

edit : "bitsin bu hasret" deyip çağıran adam fetöcüymüş. ne deseydi. "bi gel sikecem seni" mi diyecekti?

lafla peynir gemisi yürümez. icraat ortada. rte fetöyü duman etti, canına okudu...
  • kuresel guclerle alakasi olmayan modeldir. dsp ile chp yillardir secim oncesi birbirleri ile ittifak kurarlar. kucuk partiler de keza oyle. saadet de zamaninda ak parti ile ittifak yapmisti. cok da kuresel zirvalara girmeye gerek yok o yuzden.

ama madem kuresel gucler yonetiyor bu partileri bakalim neler var elimizde:
    1) bop’un esbaskaniyim aciklamasi kim tarafindan yapildi?
    2) 2002 oncesi amerika’ya isadamlarinin ozel ucagi ile kim gitti?
    3) kozmik odaya kimin iktidarinda girildi?
    4) kumpas davalarinin savcilarini kim savundu?
    5) kimin doneminde feto uyelerinin sinavlari caldigi ayyuka cikti?
    6) kimler doguya mayinlarlin dosenmesine ve onca sehite sebep oldu?
    7) kimler teroristleri kapilardan iceri aldi konserler verdi?
    8) kimler o pacavralari ankara’da gondere crkti?
    9) kimler egitim sisteminin icini bosaltti?
    10) kimler devlet kurumlarindan tc ibaresini sildi?
    11) kimler devlet kurumlarindaki kadrolari tek tek onayladi?
    12) kimler bu seytanin karsisinda dilsiz olarak kaldi?

memleketi genclige hitabedeki halinden beter duruma soktunuz. yaziktir gunahtir be !!!
  • 1) bop’un esbaskaniyim aciklamasi kim tarafindan yapildi?

rte tarafından yapıldı. rte, iktidarının başında küreselci güçlerle çatışmaya girmedi. hatta ortak oldu. ak partiyi kurarken dahi, partide abdullah gül, bülent arınç vs. gibi küreselcilere yer verdi.

şimdi ben soruyorum. o yıllarda, rte 'nin veya herhangi birinin, küreselcilerin cevazını almadan türkiye 'de iktidara gelmesi mümkün müydü? neden rte 'yi eleştirenler hep 2013 öncesi, özellikle iktidarın ilk yıllarındaki söylemlerini kullanıyor?

2) 2002 oncesi amerika’ya isadamlarinin ozel ucagi ile kim gitti?

rte gitti. cevaz almaya. çünkü kendisinden önce türkiye 'yi yönetenler sağolsun, ülke öyle bir kuşatılmıştı ki, abd 'ye gidip küreselcilerden müsaade almadan tuvalete bile gitmek mümkün değildi.

şimdi ben soruyorum. 2002 öncesi türkiye bağımsız bir ülke miydi? yoksa fetö milyar dolarları yönettiği, pkk 'nın güçlü olduğu, tüm silahları ithal ve zayıf, ekonomisi kırılgan ve 3-4 senede bir kriz yaşanan bir ülke miydi?

3) kozmik odaya kimin iktidarinda girildi?

akp iktidarında girildi.

şimdi ben soruyorum. kozmik odaya girmek dahil, ülkenin anasını siken fetö kimin zamanında yok edildi?

4) kumpas davalarinin savcilarini kim savundu?

rte savundu. çünkü savunmak zorundaydı. yeterince güçlü değildi. bir hamle yapsaydı onları kurtaramayacağı gibi, onların yanında cezaevinde soluğu alması muhtemeldi.

şimdi ben soruyorum. kumpasa düşürülenleri kimin iktidarında tahliye oldu? kumpas savcıları kimin zamanında yargılandı? rte hiç olmasaydı, fetö bu kumpasları eninde sonunda yapmayacak mıydı?

5) kimin doneminde feto uyelerinin sinavlari caldigi ayyuka cikti?

ak parti döneminde. kendisinden önceki tüm iktidarlarda devletteki fetö örgütlenmesi artarak devam etti. fetö mitoz bölünmeyle çoğalan bir örgüt olduğu için bu normaldi .yani her bir iktidarda sızma artarak devam etti. bu açıdan bakıldığında akp 'nin diğer iktidarlardan farkı yok. tek şansızlığı fetö 'nün en güçlü olduğu yıllara denk gelmesi oldu.

peki ben soruyorum. devlete sızan fetö üyeleri kimin zamanında devletten temizlendi?

6) kimler doguya mayinlarlin dosenmesine ve onca sehite sebep oldu?

pkk ve destekçileri. hdp 'ye oy veren ve destekleyen beyinsizler, kansızlar. eleştirmek kolay. o devirde hükümet terör sorununu kansız ve masrafsız çözmek için çözüm süreci başlattı. ama karşıda orospu çocukları mayın döşedi. devlet de onları açtıkları çukura gömdü. olay bu kadar basit. yani çözüm süreci olmasaydı yine şehitlerimiz olacaktı. ama en azından denedik...

7) kimler teroristleri kapilardan iceri aldi konserler verdi?

akp 'liler. ee niye yaptılar? çok sevdikleri için mi? devlet liderleri birbirine çok sevdiği için mi sarılıyor? gülüşüyor? abd pkk 'yı çok sevdiği için mi besliyor. abd 'lilerin komutanı çok sevdiği için mi vurulan pkk kampına taziye ziyaretine gidiyor. az beyin... siyasetçi ülkesinin menfaati neyi gerektiriyorsa onu yapar.

8) kimler o pacavralari ankara’da gondere crkti?

yukarıdaki sorunun cevabı ile aynı. o gün menfaatimiz öyle gerektiriyordu, göndere çektik. bir şans verdik. adam olsalardı, hem onlar kazanacaktı, hem de biz.
    adam olmadılar. şimdi paçavraları götlerine sokuyoruz.

9) kimler egitim sisteminin icini bosaltti?

42 yaşındayım. 42 yıldır bir sürü tipleme eğitim sistemi şöyle, eğitim sistemi böyle. eğitim aşağı, eğitim yukarı. çok doluydu da boşalttılar mı? uzmanlık alanım değil, açıkçası eğitim sistemi hangi devirde iyiydi, hatta herhangi bir devirde iyi miydi fikrim yok. her boku bilmeyin, bi boku da eleştirmeyin kardeşim.

10) kimler devlet kurumlarindan tc ibaresini sildi?

bu ne şimdi? nereden sildi vs. hiç bilgim yok. sikimde de değil açıkçası. bunu milliyetçi bir birey olarak söylüyorum. o konu ile ilgili tek bildiğim facebook 'da isminin başına tc koyan gerizekalılar sürüsü. ne oluyor ki silince? sadece eyyam bu olay. tüm ülkelerde böyle de, bir tek biz mi sildik? kusura bakma da bunlar saçmalık. benim için altay isminde bir tank olması, bayraktar isminde bir insansız hava aracı olması vs. çok daha anlamlı.

11) kimler devlet kurumlarindaki kadrolari tek tek onayladi?

ellerine sağlık. devlet kurumlarına yerleşmek isteyen oç ler olduğu bir ortamda, iyi yapmışlar.

12) kimler bu seytanin karsisinda dilsiz olarak kaldi?

şeytan arıyorsan atlantik okyanusunu geçince bir tane var orada.
  • hani koalisyonlar devri bitmisti. şimdi ittifaklar devri mi basladi? secim barajini dusurmek islerine gelmeyince bu sefer ak goyun ile kara goyun ittifak taklalari atiyor. nasil meclise gireriz, kimin sikinden tutsak, kimin golgesinde yer alsak diye ittifak taklalari atar olmuslar. demokrasi-cok seslilik istiyorsaniz dusurun secim barajini, sonra da %50 + 1 oy diye ballandira ballandira anlatip dayatma ile getirdiginiz sistemin arkasinda durun. dun yaptiniz bugun yanlis oldugunu anladiniz. aksamdan sabaha fikir degistiriyorsunuz. fikirsizler.