• +1
  • valla mücadele edeceklerini bilsem belki sana katılırdım ama ülkenin kalan son zenginliklerini de önümüzdeki dönemde ele geçirecekleri için katılmıyorum.

katılmadığım önerme.
  • bir partinin seçim politikası böyle bir algı oluşturmak olabilir mi ?

başka biri gelse ne olacak ki, bize oy vermeyenler fetö, pkk mensubudur algısı ile türkiye'de seçim kazanılması benim zoruma gidiyor. başbakan yardımcısı bekir bozdağ'ın apolet sökme polemiğindeki yaptığı yorumdan bu ucuz, yavan politikayı daha iyi anlayabilirsiniz: "ismail temel gibi kahraman bir vatan evladının apoletlerini sökme görevi pkk veya fetö veya onu destekleyenler tarafından sayın ince'ye mi verildi?"
  • katilmiyorum

secimin turkiye'nin son kalan dibini siyirmak icin one alindigini dusunuyorum.
  • yılların / ailecek chp seçmeni olan ben, sırf bu sebepten oyumu rte'ye vereceğim. çevremdeki iki kişiyi de ikna ettim. bırakalım ekonomi ellerinde patlasın.
  • söz konusu bir mahallenin muhtarlığı olsa doğru olabilecek önerme.

ülke ulan burası. yaşadığımız, yaşayacağımız, çocuklarımızın yaşayacağı.
  • iki entry üstümdeki arkadaşın ailecek chpli olduğuna kimsenin inanmasını beklemiyorum zaten ama şunu da bırakayım uğraşmasın kimse dkdk
    ailecek chpli duncan
  • atalarımızın yıllar önce cevabını verdiği saçma argümandır.

(bkz: zararın neresinden dönersek kârdır)

(bkz: konu kilit)
  • mevcut iktidar devam ederse ormanları ağaçları parkları tarihi yerleri sahilleri satar ya da kiralar ve krizi 5 sene daha erteler. 5 sene sonra ne yapacaksın. örneğin efesin 50 sene sünnet düğünü salonu olarak kullanılması içi para alır.
  • bu seçimleri rte kazanırsa bundan sonra yapılacak olan seçimler putin'in %75 aldığı seçimlerden hallice olacağı için yanlış önermedir.

kim kazanırsa kazansın ekonomik kriz patlayacak doğru, fakat eninde sonunda ekonomi düzlüğe çıkacaktır ve akp bir kere kaybederse daha sonra tekrar güce gelebileceğini sanmıyorum.
hesabın var mı? giriş yap