şükela:  tümü | bugün
  • +1
  • valla mücadele edeceklerini bilsem belki sana katılırdım ama ülkenin kalan son zenginliklerini de önümüzdeki dönemde ele geçirecekleri için katılmıyorum.

katılmadığım önerme.
  • bir partinin seçim politikası böyle bir algı oluşturmak olabilir mi ?

başka biri gelse ne olacak ki, bize oy vermeyenler fetö, pkk mensubudur algısı ile türkiye'de seçim kazanılması benim zoruma gidiyor. başbakan yardımcısı bekir bozdağ'ın apolet sökme polemiğindeki yaptığı yorumdan bu ucuz, yavan politikayı daha iyi anlayabilirsiniz: "ismail temel gibi kahraman bir vatan evladının apoletlerini sökme görevi pkk veya fetö veya onu destekleyenler tarafından sayın ince'ye mi verildi?"
  • katilmiyorum

secimin turkiye'nin son kalan dibini siyirmak icin one alindigini dusunuyorum.
  • yılların / ailecek chp seçmeni olan ben, sırf bu sebepten oyumu rte'ye vereceğim. çevremdeki iki kişiyi de ikna ettim. bırakalım ekonomi ellerinde patlasın.
  • başlık "kazanması gerekliliği" ya da "gerektiği gerçeği" şeklinde açılırsa en azından biçim olarak doğru olur. bu şekilde açıldığında gerektiği gerçeği mi gerektiği safsatası mı belli olmuyor.
  • söz konusu bir mahallenin muhtarlığı olsa doğru olabilecek önerme.

ülke ulan burası. yaşadığımız, yaşayacağımız, çocuklarımızın yaşayacağı.
  • bu ne kadar salak bir düşünce yahu.
    e o zaman seçim olmasın, diğer adaylar adaylıktan çekilsin ki tüm her şey rte'nin üzerine yıkılsın. uff, ne süper plan lan bu. hakikaten, şeytanın aklına gelmez.
    helal olsun.

hüloğğ kafasından farkı ne bunun?
  • iki entry üstümdeki arkadaşın ailecek chpli olduğuna kimsenin inanmasını beklemiyorum zaten ama şunu da bırakayım uğraşmasın kimse dkdk
    ailecek chpli duncan
  • aslında tam da bu yüzden rte'nin kazanmaması gerekiyor. rte'nin asıl istediğinin, yeni sistemde gelen; başkan'a ömür boyu dokunulmazlık hakkı olduğunu gözden kaçırıyorsunuz. evet sayın arkadaşlar, yeni sisteme göre; rte, bir hafta bile başkanlık yapsa ömür boyu kimse dokunamayacak ama başkan olamadığı takdirde, mevcut dokunulmazlığı kalkacağı için, başta belgede sahtecilik yüzünden (diploması yok ve cumhurbaşkanı üniversite mezunu olmak zorunda) hayatı kararacak.