şükela:  tümü | bugün
  • linkte görülen boks eldivenli fotoğraf ve olayın teması tam bir anti-selfdefence virali parodisi gibidir.
  • lisede tüm sınıfın kötü davrandığı her gün dayak yiyen bullying mağduru çocuklar olurdu ya hani, bu kadın iyice onlara benzedi artık. çocuklarını da koruyamıyor, geçen gün de oğlu okul servisine kilitlenmişti. kadın hayatını tek yönetmekte bu kadar beceriksizken ona tek destek olacak tek adam tarafından terkedilmesi de ayrı rezalet.
  • madem habire saçma sapan şeylerle gündeme geliyor, o zaman neden gereksiz insanların gereksiz yaşanmışlıkları için başlık açıyorsunuz awk? gündemde tutan babam mı?
  • valla ben dayağı çok pişmiş seviyorum. ne o öyle kanlı kanlı iyyyy..
  • fotoğraflarda giydiğine bakılırsa abartılmış fantezi sonrası görüntüler olabilir.
  • resmen küçük besleme gibi bişey oldu bu kadın. gelen vuruyor, giden vuruyor.
  • itiraf gibi olmasın zaten üstünden 15 yıl falan geçti ama aynı dayağı ben en son dayımdan yemiştim dediğim görüntüler.

bir sebepten kalbini kırdığım bir arkadaş polise koşup şikayetçi olmuş, çağırdılar karakoldan gittim tabii genç ve salağım nasıl dövdüğümü anlatıyorum gururla, memur bey sağ olsun sen hiç mi darbe almadın dedi yok dedim yine gurur tavan*. almışsındır almışsındır iyi bak dedi ben hâlâ anlamıyorum dayım ayıktı mevzuya aldın oğlum aldın dedi çıkardı beni dışarı kollarımı, omzumu, boğazımı falan paramparça etti gittik hastaneden darp raporu aldık karşılıklı şikayetçi olduk sorunsuz halloldu.

şimdi bu görüntüleri görünce aklıma iki seçenek geldi, ya dayım seçkin hanımı dövdü ya da seçkin hanıma bir sebepten darp raporu lazım oldu, bakalım hangisi*.
  • kedi götünü görmüş yara zannetmiş..
  • lan olum bu kadar güzel bi kadına nasıl kıyarsınız orospu cocukları.