şükela:  tümü | bugün
 • ben de yeni bi yorum katip throwing copper'dan sonraki en iyi albumleri diyim, bi de parca listesi veriyim:

  1. rattlesnake
  2. lakinis juice
  3. graze
  4. century
  5. ghost
  6. unsheathed
  7. insomnia and the hole in the universe
  8. turn my head
  9. heropsychodreamer
  10. freaks
  11. merica
  12. gas hed goes west

  bu arada albumun ustunde sarki isimleri buyuk harflerle yazilmis, kelimelerin ilk harfleri digerlerinden biraz daha buyuk yazilmis, ama "merica"'da oyle degil.. bunu zaten tahmin ediyodunuz o da ayri.. extra olarak gas hed de iyidir yavasimsi bi parca olarak..
 • uzun süre sonra dolabın bir köşesinden tesadüfen çıkıp, gece gece beni pek bir mutlu eden live albümü. rattlesnake'ler, turn my head'ler ahh ne güzel albümdün sen..*
 • throwing copper'dan sonra grup üyeleri *, jamaika'da bir villa kiralamışlar ve 3 ay boyunca burada bu albümün şarkılarını yazmışlar. villada çalışan yardımcılar falan da varmış. tatil havasında geçen güzel bir süreç diyor bir röportajında chad taylor.

  genelde live albümlerinde ed kowalczyk şarkıların neredeyse tamamını yazar, sonra chad taylor ile şarkı son halini alır ve üstüne bas-davul eklenir. bu albümde ise tüm şarkı ların yazım süreci grupça yürütülmüş. en gerçek live albümü bu sebepten budur.

  bunların yanında en karanlık albüm de budur live discografisinde. bu sebepten bir önceki albüm kadar tutmamıştır. yine de 2 milyonluk satışı yakalamıştır. lakini's juice hala her konserde çalınır. arada turn my head de aynı şekilde konserlerde yer alır.

  benim için her şarkının ayrı büyüsü vardır bu albümde. baştan sona özel şarkılardır. , lakini's juice , turn my head , rattlesnake , ghost , freaks single olarak yayınlanmıştır.