şükela:  tümü | bugün soru sor
 • aamir khan'ın prodüksiyon şirketinden çıkacak olan aile baskısı olan müzik aşığı genç bir kızı anlatan filmdir. bildiğim kadarıyla ilk tanıtım filmi yayınlandı ve ağustos'ta vizyonda diye duyuruldu.
 • 4 ağustosta vizyona girecek advait chandan'ın yazıp yönettiği aksiyon/macera/komedi kategorili hint filmi. zaira wasim isimli çocuk oyuncu ve aamir khan baş rolde. bu ikili dangal dan sonra tekrar bir araya geliyor, orda aamir'in kızı geeta'nın çocukluğunu canlandırmıştı(yetenekli ve sevimli bir kız çocuğu)

  heyecanla bekliyorum.
 • aamir khan'ın başrolde oynamadığı ortalamanın üzeri bir film. filmin başrolünde fragmanda da gördüğünüz kız ve annesi var. hatta filmde en az rolü olanlardan birisi aamir khan desem, yeridir. lakin aamir khan'ın oynadığı o kısa bölümlerde bile çok eğleneceksiniz. aamir khan, türkiye'ye geldiğinde "şimdiye kadar oynadığım en zor roldü" diyor bu rol için. beklediğimiz, bildiğimiz bir aamir khan filmi değil. bambaşka bir konsept. bambaşka bir tat.

  senaryo çok çarpıcı değil. bana kalırsa vermek istediği mesaj bir kenara, vasat. fakat oyunculuklar harika. öyle aşağıda yazıldığı gibi de 4 saat falan değil, 2,5 saat kadar sürüyor.

  eğer hangi filme gideyim diye bir araştırma içerisindeyseniz ya da "acaba sinemada izlesem mi izlemesem mi" diye ikilemdeyseniz tabi ki gidin. film, türkiye'de gişe yapan bir çok filmin kalite ortalamasının elbette üzerinde bir kalitede. neredeyse tümünü izlediğim aamir khan filmleri sıralamasında ise sonlarda yer alır. ama bu filmin güzel olmadığı anlamına gelmiyor. güzel olmadığı anlamına gelmiyor olması da süper olduğu anlamına gelmiyor :)

  bana göre aamir khan filmleri söz konusu olduğunda 2/10, tüm filmler arasında 7/10 alabilecek bir film.

  tanıtımdan

  genç bir kız olan ınsu'nun tek hayali şarkıcı olmaktır. fakat bir gün katı bir adam olan babası ınsu’nun gitarını bulunca ve bulduğu gibi o gitari kırıp şarkı söylemesini yasaklayınca genç kızın tüm hayalleri suya düşer… ta ki shakti kumar adlı ünlü bir müzik yapımcısıyla tanışana kadar. ınsu, güzel sesini tüm dünyaya duyurmak ve şarkıcı olma hayallerine ulaşmak için hayatının en önemli macerasına çıkacaktır.
 • 4 saat 16 dk süren film. o nedir arkadaş?
 • 20 ekim 2017 tarihinde abd ve hindistan'da gosterime girecek aamir khan filmi.
  imdb
  trailer
 • 25 ekim civarı türkiyedegösterime amir khanla birlikte girecek olan film..

  tüm dünya da ün salan khan bu sefer türkiyedeki sinema izleyicisini de kazanmak için kendisi de türkiyeye gelecekmiş. sanırım ilk defa geliyor daha önce tüm filmlerini alt yazılı olarak internetten izlem fırsatı oldugumuz sanatcı için ilk defa para vererek izleyeceğim. bu zamana kadar çıkartmış oldugu filmlerin en kötüsü bile olsa ( gerçi referansları süper ) yine de gidip para vereceğim. bunca yıldır izledigim filmlerinin hatırına bu adama ufacık da olsa para kazandırmak istiyorum.
 • türkiye'de de hindistan ile eş zamanlı olarak 20 ekimde vizyona gireceği söylentisi var. artık yastığı yorganı alır sinemaya gideriz. zira 4 saatlik filme bugün gitsek gece yatıya kalır ertesi gün ancak döneriz.

  filmden sonra işbu entry yeniden düzenlenecektir.
 • suresi 2 bucuk saattir.
 • ilk görselini gördüğümde steampunk tarzı bir film olacağını düşünüp heyecanlanmıştım. ancak bugün yarışmada anlattığı hikaye bira beklentiyi düşürdü diyebilirim. vizyon tarihini bekliyoruz artık.
 • bugün gittim filmi izledim. izleyin görün, görün de burun kıvırdığınız, ıyy pis hintliler dediğiniz insanlar ile ne kadar benzediğimizi. ilginç bir çıkış oldu sözlük ben de şaşkınım. filmden yeni çıkınca böyle duygu patlamaları oluyor demek ki.

  neyse konumuza gelelim. tabii ki aamir khan'dan beklenildiği gibi sosyal meseleler işlenmiş. kendisi filmde rolüyle değil de filmin prodüktörü olarak ön planda.

  klasik muhabbettir "abiğğğğ 3 saat ya bi taraflarım ağrıdı. dans ediyorlar salak salak ehuheh" gibi. evet şarkı var zaten konu şarkı söylemek isteyen bir kız üstüne kurulu. bak dans yok he bu sefer oradan vuramazsınız. doğru, yalan değil hint filmleri uzun olur bu film de 2.30 saat civarı ama film iyi olunca, o akışa kapılınca bana sadece 1 saat gibi geldi.

  ne diyelim hayallerin peşinden koşmak yaşama tutunmak için sebep. ilham vericiydi. izleyin, pişman olmayacaksınız.

  not : yanınızda selpak, peçete bulundurunuz. gözyaşları şelale.