• 28 mayıs'ta "seninle yürümek bir onurdu" minvalindeki yağmur altında dikilen kılıçdaroğlu paylaşımını kaldırmış olan instagram sayfası.

kaos* böyledir. mantıklı gözükür, duygusaldır. cin gözükür, saftır. kılıçdaroğlu'nun kandırmayı başardığı milyonlarca insandan biri diye adamı suçlayamayız sonuçta...
  • az önce paylaştıkları bir gönderiye yorum yaptım. yorum tutunca yorumumu silme gereği duydular. çünkü çaktırmadan reklam yapıyor ve seküler olmayı dindar kişilere saldırmak olarak yorumluyorlardı. ben ateist olmama rağmen bunun saçma olduğunu söyledim. hatta kendilerine neden yorumumu sildiniz diye sorduğumda "yallah" cevabını aldım.

netice itibari ile gerici tayfa ile hiçbir farkları yoktur. bağnaz düşünce yapısına ve fikir ayrılığıma tahammülü olmayan bir instagram sayfasıdır. ben sanıyordum birkaç medeni insan var karşımda fakat gördüm ki tamamen önyargılı kişilerden oluşan bir kitleymiş.
    takip edilesi değil, bu ülkenin kutuplaşmaya değil beraberliğe ihtiyacı var.
  • ülkeyi yasa boğan orman yangınlarıyla ilgili kampanya başlatmışlar. (sayfayla hiçbir ilgim yok.)

(bkz: #126645494)
  • arkadaşların niyetleri iyi ama bazı şeyleri çok yanlış anladıkları açık.

seküler adı altında paylaşılan görsellerin önemli bir oranının sekülerizm ile direkt bağı yok.

işlerine gelmeyen yorumları silme yoluna da gitmeye başlamışlar. yapmayın derim.

nostalji özlemi duyan modernist beyaz yakalı orta yaşlı sayfası oluyorsunuz. ya da oldunuz.
  • paylaşımları bana çok iyi gelen ama bir o kadar da içimi yakan hesap.

haftaya bununla başlamak ne iyi oldu:levent yüksel-sertap erener 1993
hesabın var mı? giriş yap