şükela:  tümü | bugün
 • deborah harry'ye olan benzerliği ile dikkat çekmektedir.
 • haftasonları tv8 ekranında yayınlanan erken baskı programını sunan, olaylara bakış açısı ve yorumları sözlük takipçisi olduğu hissini veren büyük ihtimalle sözlük yazarı sunucu.
 • görüntüsü ilgimi çeken bir insan.
  seda, lütfen hamasiyet deme. hamaset de.
 • hayatımda ilk defa bugün izlediğim (normalde hiç televizyon izlemem. arkadaşıma kahvaltıya gittiğimde gazete başlıkları var diye açmış) ve dinlerken abuk yorumlarıyla kulak tırmalarken üstine tuz biber olarak cumartesi sabahı için tam 4 defa pazar sabahı demiş kadındır. tarafımca raflara kaldırılmış ve ilelebet orda kalmaya mahkum edilmiştir.

  ayrıca iyiki televizyon izlemiyorum lan dedirtmiştir.

  tüm bu mallığa rağmen email yağmaktaymış dediğine göre.. yalnız e hadi durmayın mail atın demesi ayrı bir sorun tabi. o cümleyi kurarken sex hatlarının reklamı gibi nazlanıyordu..

  (bkz: benden bu kadar)
  (bkz: erken baskı)
  (bkz: tv8)
 • kendine has yorumuyla sabah sabah beni benden alan sunucu.
 • seda akgül haberciliğinin olgunluk döneminde bir tarz ve uslüp yaratma meselesindedir. yıllarca giydiği resmi kıyafetlerle, yüzündeki ciddi ve sert bakışla insanlara olmadığı bir benin içinden seslenmiş, fırsatını bulur bulmaz da derhal kendi istediği ve arzuladığı bir programa başlamıştır. programda ilginç yorumlar yapmakta, yabancı dilden simultane çeviri örnekleri sunarak ankara kolejinde okumuş olduğunu bizlere vurgulamaktadır. o röportajında söylediği gibi tipik bir ankara kızıdır. orada büyümüştür, orada yetişmiştir. son dönemde aldığı kiloların yanı sıra, bir seksi olma durumuna da sahiptir. her ne kadar gazetelerin iç sayfalarını okumayı sevdiğini söylese de, ray charles'ı, armstrong'u dinlemeyi salık verse de, içinde bir anadolu kızı sürekli dolaşmakta ve aldığı kararlarda ona iç ses olmaya devam etmektedir.
 • inanılmaz pozitif ve neşe dolu bir insandır. en azından ekrandan gözlemleyebildiğimiz kadarıyla. haftasonları uyku tutmayınca ilk koştuğum kişidir.

  (bkz: erken baskı)
 • o da angaralı. bahçelievler kızı.

  ted ankara koleji ve hacettepe üniversitesi mezunu. bir süre ankara'da ingilizce öğretmenliği ve tercümanlık yaptı. sonrasında trt'de başlayan medya kariyerine tv8'de devam ediyor.

  cumartesi ve pazar kahvaltı ile iyi giden ve izleyicilerinden gelen mailler ile interactive sürdürdüğü bir programı var.

  haftasonu erken uyanabilenler için 07.30 da başlıyor.

  (bkz: erken baskı)
 • hafta sonları kahvaltılık bir program yapıyor. iyi, güzel, hoş fakat son haftalarda iyiden iyiye hayvanların şirinliklerini izleyelim, bebekleri sevelim ve bu konularda ne kadar video varsa izleyelim formatına döndü. bayıyor. hayvan sevgisine dikkat çekeceğim derken, bıktırıyor.

  seda'cım artık herkesin evinde ya internet var ya da uydulu, digital platformlu bir tv sistemi. interneti olan video paylaşım sitelerinden, olmayan akıllı tv'den falan zaten izliyor bu türden videoları.

  habire video göstererek hayvan sevgisi aşılamaya çalışmak yerine arada sırada il bazında nerede hayvan barınağı var, adresi, telefonu nedir, ne yapılabilir, bir barınağa ne götürülür falan gibi bilgiler versen ve bunu programının belli bir bölümü haline getirsen amacına daha kısa yoldan ulaşacaksın ve biz izleyicilerin de aman ne komik köpek, ne şirin kedi diye video izlemenin ötesinde bir işe yaramaya çalışacağız.

  ek: benzer bir e-mail aldı az önce ve esti gürledi seda. bu konuda asla eleştiri ve öneri kabul etmiyor. onun istediği gibi olamayacağımız için zaplıyoruz programını. yüzlerce tv kanalı, binlerce program ve onun gösterdiği hayvanlı videoların alasını gösteren onlarca video paylaşım sitesi var. kusura bakmasın.
 • erken kalkabildiğim haftasonlarında kaçırmamaya gayret ettiğim program sunucusu. bence son derece samimi, doğal, dobra bir kadın. hiç sıkmaz, kendisini izletir. hayvan haklarına yapılan ihlalleri gündeme alır, insanları sessiz kalma suça ortak olma, haytap gibi oluşumlardaki imza kampanyalarına, örgütlenmelere çağırır. yani hayvan sevgisi öyle video paylaşımı düzeyinde değil, bunu söyleyen haksızlık eder.