• haftasonları tv8 ekranında yayınlanan erken baskı programını sunan, olaylara bakış açısı ve yorumları sözlük takipçisi olduğu hissini veren büyük ihtimalle sözlük yazarı sunucu.
 • hayatımda ilk defa bugün izlediğim (normalde hiç televizyon izlemem. arkadaşıma kahvaltıya gittiğimde gazete başlıkları var diye açmış) ve dinlerken abuk yorumlarıyla kulak tırmalarken üstine tuz biber olarak cumartesi sabahı için tam 4 defa pazar sabahı demiş kadındır. tarafımca raflara kaldırılmış ve ilelebet orda kalmaya mahkum edilmiştir.

  ayrıca iyiki televizyon izlemiyorum lan dedirtmiştir.

  tüm bu mallığa rağmen email yağmaktaymış dediğine göre.. yalnız e hadi durmayın mail atın demesi ayrı bir sorun tabi. o cümleyi kurarken sex hatlarının reklamı gibi nazlanıyordu..

  (bkz: benden bu kadar)
  (bkz: erken baskı)
  (bkz: tv8)
 • seda akgül haberciliğinin olgunluk döneminde bir tarz ve uslüp yaratma meselesindedir. yıllarca giydiği resmi kıyafetlerle, yüzündeki ciddi ve sert bakışla insanlara olmadığı bir benin içinden seslenmiş, fırsatını bulur bulmaz da derhal kendi istediği ve arzuladığı bir programa başlamıştır. programda ilginç yorumlar yapmakta, yabancı dilden simultane çeviri örnekleri sunarak ankara kolejinde okumuş olduğunu bizlere vurgulamaktadır. o röportajında söylediği gibi tipik bir ankara kızıdır. orada büyümüştür, orada yetişmiştir. son dönemde aldığı kiloların yanı sıra, bir seksi olma durumuna da sahiptir. her ne kadar gazetelerin iç sayfalarını okumayı sevdiğini söylese de, ray charles'ı, armstrong'u dinlemeyi salık verse de, içinde bir anadolu kızı sürekli dolaşmakta ve aldığı kararlarda ona iç ses olmaya devam etmektedir.
 • inanılmaz pozitif ve neşe dolu bir insandır. en azından ekrandan gözlemleyebildiğimiz kadarıyla. haftasonları uyku tutmayınca ilk koştuğum kişidir.

  (bkz: erken baskı)