• hamile bir kadının gece eğlenmek için eşiyle dışarı çıkamayacağını söyleyen insanımsı.
  • kendine güzel sanan teyze
  • an itibariyle instagram canlı yayınında kafası bir trilyon saçmalayan hanımefendi. yayını kaydeden mutlaka vardır.
  • menopoza girerken depresyona da girmiş kendini seksi sanan buruşuk teyze.
  • "daha ne kadar itici olabilirim acaba" demiş ve bir youtube kanalı açmış eski sunucu yeni yuutubır.

https://www.youtube.com/watch?v=_ponivrsdog

tespitlerin çok güzelmiş güle güle kullan ablacım.
  • 4 kadın adlı ucube bir program yapmak için acun'un kanatları altından ayrılmıştı, şimdi iş yok herhalde herkes gibi youtube'dan nafakayı çıkarma derdine düşmüş. çok akıllı bir kadın olmadığını düşünüyorum, akıllı olsa şu karışık ortamda ve ekonomik şartlarda acun'un dibinden ayrılmazdı. 2-3 saat çalışıp paraları cukkalayacağı bir işi vardı tv8'de, suyun oluk oluk aktığı yeri bırakmak çok büyük hata.
  • american pie'daki steve stifler'ın annesi ve john waters'ın kadim dostu efsane undeground figür divine arasında bir yerlerde seyreden değişik bir abla.

son dönem iyice beast mode'ye alınca travma sonrası stres ve menopoz arefesi size yazılan teyze arasında özgün bir imaj oluşturdu.

atanamamış bir yapımcı gözüyle baktığımda azis ile beraber türkiye'de bir magazin programı sunsa zirveye oynar diye düşünüyorum. yalnız azis'i türkiye'ye getirmek için arkanızda ferit şahenk ya da acun ılıcalı gibi bir kudret olması lazım. yine de bu formül tutar bence. az çok anlarım bu işlerden. ilk konukları da yayoi kusama ve erol köse olmalı. normalde bu danışmanlığı ücretsiz yapmıyorum ancak potansiyel gördüğüm için elimden geldiğince destek olmak istedim.
  • tedli olmasından dolayı saçma sapan programlar sunmasına rağmen gözümde kredisi vardır, ha ama bunlar yerine jerry springer show'u türkiye'ye tv8 çatısı altında getirip sunsa hiç yadırgamayacağım hatundur, bu tür rollere nedense birebir uyumlu bir tipi var

jerry reyizin iş de aslında iyi tutar ha ülkede, müge anlı gibi bir formatla harmanlasak millet birbirini o konularla yese falan ahaha, tüm zamanların reyting rekorlarını gömer program şerefsizim
  • yıllar içinde ki değişimini bir türlü çözemediğim gazeteci, televizyoncu ve yazar. youtube de 5 yıl önce ki bir videosuna denk geldim az önce. yalnız bu arada söylemeden geçemeyeceğim; kadın çok zeki ve acaip hoşsohbet. ha bir de erkekleri çözmüş, kitabını yazmış, duvara asmış, gelene geçene okutuyor. helal olsun. neyse şimdi benim çözemediğim şu, gerçi 5 yıl gibi bir sürede fiziksel değişim de bu kadar olmaz , ama hadi onu geçtim. bacım senin sesine ne oldu ? bir insanın sesi nasıl değişir. kendimden şüphe edip kontrol ettim , aynı kişiyi mi izliyorum diye. evet aynı kişi. ama bambaşka iki ses. şimdi dinlediğim kişinin sesi yıllarca içki ve sigara içmiş de , 40 yılllık kötü alışkanlıklardan sonra sesi tamamen boğuklaşmış biri gibi. ses değişikliğinde aklıma başka bir şey gelmiyor. yüz de çok değiş(tiril)miş, diş yapısı vs. kınadığımdan değil ha, param olsa ben de durmam, hemen yaparım. ama değişim bu kadar büyük olunca seyirci yadırgıyor işte. çok sevdiğimden seda akgülü dinleyeyim diye eski videoları açıyorum. anaa başka biri. neyse ki bu kadın da çok hoş sohbet ve onun kadar zeki , ilişkiler ve erkekler konusunda da çok tecrübeli. onu da sevdim aslında.
  • yaşı ilerledikçe özgüveni artan; buna müteakip seksileşerek açılıp saçılan kadın televizyon sunucusu. eski hallerine ve şimdiki hallerine baktığımız zaman dağlar kadar fark olduğunu görüyoruz. şaşırtıcı bir değişim.
hesabın var mı? giriş yap