şükela:  tümü | bugün
  • 10.50 teklisi ve şamil oymak‘ın yeni albümünün ilk şarkısı popta yer alan feati ile piyasaya sağlam giriş yapan sanatçı. yerli solange havası alıyoruz.
  • 10:50 şarkısıyla ortamlara hızlı giriş yapmış müzisyen. müzikal ve şiirsel açıdan gayet kaliteli bir işle başlamış, devamı gelirse uçar gider diyor, 9 puan veriyoruz kendisine. **
  • şarkısı on numara 50 yıldız olmuş.ayrıca tarzı da çok hoş. takipteyiz.
  • hip hop, r&b, caz gibi türlerde çıkaracağı muhtemel şarkılar ile patlaması yakın olan şarkıcı/şarkı yazarı.
  • haftalik kesfimde cikip bana cringe yasatmis kisi. sarkiyi dinlerken aklima direkt turkler yaptiginda egreti duran seyler basligi geldi. lol. yukarida birisi yerli solange falan yazmis, sadece peki solange’nin bundan haberi var mi demek ıstiyorum.
    edit: az once klibine de bir goz attim gercekten dusuk butceli solange olmus bu. esinlenmeyi biraz abartip direkt kopyala yapistira gecmis anladigim kadariyla klip ve stili icin. olmamis, olmuyor. ne de olsa bu hayatta en guzel sey kendin olmak degil mi? *
  • cringe bulana hande yener falan göndermek lazım, iyi bir tekli yayınlamış, başarılar diliyorum.