şükela:  tümü | bugün
  • 10.50 teklisi ve şamil oymak‘ın yeni albümünün ilk şarkısı popta yer alan feati ile piyasaya sağlam giriş yapan sanatçı.

edit: ikinci single da geldi buradan
  • 10:50 şarkısıyla ortamlara hızlı giriş yapmış müzisyen. müzikal ve şiirsel açıdan gayet kaliteli bir işle başlamış, devamı gelirse uçar gider diyor, 9 puan veriyoruz kendisine. **
  • şarkısı on numara 50 yıldız olmuş.ayrıca tarzı da çok hoş. takipteyiz.
  • hip hop, r&b, caz gibi türlerde çıkaracağı muhtemel şarkılar ile patlaması yakın olan şarkıcı/şarkı yazarı.
  • haftalik kesfimde cikip bana cringe yasatmis kisi. sarkiyi dinlerken aklima direkt turkler yaptiginda egreti duran seyler basligi geldi. lol. yukarida birisi yerli solange falan yazmis, sadece peki solange’nin bundan haberi var mi demek ıstiyorum.
    edit: az once klibine de bir goz attim gercekten dusuk butceli solange olmus bu. esinlenmeyi biraz abartip direkt kopyala yapistira gecmis anladigim kadariyla klip ve stili icin. olmamis, olmuyor. ne de olsa bu hayatta en guzel sey kendin olmak degil mi? *
  • kendisini ta vanstock zamanlarından biliriz. güzel afro saçlara sahip, güzel bir ablamız. 10.50 de güzel. yolu açık olsun.
  • sadece tekli cikarmis olmasi buyuk bir hayal kirikligi oldu. lutfen albume gec, bu vibe’i daha fazla turkce dinlemek istiyorum.
  • özel olarak açıp dinlemedim ama işleri bağlamında çiğ gözüken şarkıcı.

şu zırt pırt instagramda çıkan şarkısında bariz bir ritimle uyumsuzluk yok mu lan bana mı öyle geliyor acaba?
  • bizim lisedeydi bu kız. cool vibe all day modunda takılırdı. mesela bizim sınıfta gitar çalan biri olsun, dalar şarkı söylemeye başlardı, sanıyorum sesinin mükemmel olduğunu ve herkesin onun sahnesine bayıldığını düşünürdü ki haksız sayılırdı, gittiğinde epey dalgasını geçerdik dkcjdjd

üniversitede de yine aynı fakültede, okulda idik. kendisini okulda pek hatırlayamıyorum. biz devre sistem analizleri ile kafayı üşütürken kuvvetle muhtemel kendisi daha social aktiviteler ile meşgul idi, şarkı falan söylüyordu herhalde ki cok az görürdük

gel zaman git zaman mezun oldum ve işe başladım. şirketten bir arkadaşım bir akrabasının single çıkardığını ama şarkının çok saçma olduğunu söyledi (evet tarzı çok alışılageldik bir tarz değil) aa dedim göstersene kim, bir baktım seda. vay dedim. azmetmiş yıllardır kovaladığı şeyi yapmış. anlattı işte arkadaşım, bir süredir mühendislikten kazandığını şandır sahnedir tamamen sanatına yatırmaktaymış.

bu hikayeden yola cıkarak kendisinin daha da basarılı olacagını dusunuyorum. afro saçları zaten kendisini birkac adım öne tasıyor
  • ilk teklisi 10:50 ile zihnimize sağlam bir şekilde kazınmıştı seda erciyes. yeni parçası başa sarıp dur da en az onun kadar dile dolanıp bağımlılık yaratmaya muktedir. buradan dinlemek mümkün.

ha bir de buradan bir röportajını da okuyabilirsiniz.