şükela:  tümü | bugün
  • türk hava yolları kurumsal iletişim başkanı.
  • (bkz: kalyoncu) soy ismi sayesinde mevcut görevinde bulununan kişi.
  • 3-5 sikik lego icin bu ulkeyi milyonlarca dolar zarar ugratmis asiri beceriksiz ve basarisiz kisi. ya bu tip islere kafasi basmiyo ya da o paralar oldu cukka. soyadi iki ihtimali de kapsiyor bence.
    https://www.airporthaber.com/…kuruluna-takildi.html
  • çok güzel bi bağyan.

dış görünüşünden bu kadar çıkıyor.
  • --- spoiler ---
    zeki çukur’dan boşalan kurumsal iletişim başkanlığına dışarıdan bir isim atandı. ilker aycı’nın bir dönem başkanlığını yaptığı başbakanlık yatırım ajansında 5 yıldır görev yapan seda kalyoncu daha önce de toki’de 2003-2007 yılları arasında çalışmıştı. beykent üniversitesi mimarlık ve mühendislik fakültesi mezunu olan kalyoncu, aynı üniversitede master yaptı. mimar kalyoncu yıldız teknik üniversitesinden de felsefe doktoru unvanı aldı.
    --- spoiler ---
    link01
  • beykent üniversitesi mezunu hamfendi. sanırım kendisinin “4 yıllık diploma al gel, partiye de kaydını yaptıktan sonra thy’de işin hazır” diyen rizeli bi tanıdığı var.

gerçi tanıdığı default olarak yüklenmiş olabilir zira soyadı kalyoncu. soyadı kalyoncu olup tanıdığı yoksa bile tanıdığı varmış gibi de davranabilir çünkü bu soyadı ülkemizde çok torpil çevirir. bilemiyorum altan kafamda deli sorular.
  • yahu ne kadar çok bilmiş insan varsa bizim ülkede yemin ederim bak. birincisi işte gel 4 yıllık diplomanı al sonra partiye kayıt ol gel işin hazır diyen arkadaşım bu işler o kadar kolay oluyorsa sen gitseydin ne duruyorsun... sizin gibi sığ zihniyetler yüzünden hiçbir şey üretemiyoruz yurt dışına açılamıyoruz.

bugün tük hava yolları dediğin marka sadece ülkemizde değil dünya çapında bir marka olay sadece yerel olsa eyvallah dediğiniz doğru ama adamların hedefi sadece yerel değil global o yüzden global düşünmek zorundalar. şimdi kalkıp 3-5 lego için ülkeyi zarara uğratmış beceriksiz başarısız kişi demiş biri de yemin ederim şaka gibisiniz şaka. telif hakkı denen şeyden haberiniz var mı bilmiyorum ama böyle işlerde ödemenin büyük bir kısmı telife gider.

bu marka hepimizin marka sahip çıkıp desteklememiz gereken yerde yerden yere vuruyoruz. git bak bakayım bi yurt dışında neler konuşuluyor adamlar bu iş hakkında neler söylüyor. adamlar oldukça başarılı buluyor thy işlerini biz napıyoruz çamur atıyoruz.

kardeşim biraz bakış açınızı değiştirin be hayat sizin vizyonunuz kadar dar değil maalesef...
  • çalıştığı süre içerisinde kendi döneminde türk hava yolları'nı kurumsal anlamda daha ileriye taşıyacağını düşündüğüm kurumsal iletişim başkanıdır.

hakkında olumsuz konuşulmalar da var illaki olacaktırda herkesin aynı görüşte olmasını bekleyemezsin ama ben yapılan eleştirilerde haksızlık yapıldığını düşünüyorum. böyle bir markanın kurumsal iletişim başkanlığına bu işten anlamayan birini getirmeleri imkansız. birini veya bir kurumu eleştirirken tarafsız olmakta fayda var.