• saratov - türkiye arası kültürel etkileşimi arttırmak adına tv programı yapıyor. ilk işi saratov'daki üç türk öğrenciyi bulup "buranın insanı soğuk, vatanı özledik" dedirtmek oluyor. anlaşılan ruslarla arası pek iyi değil. yedirdiler, içirdiler, gezdirdiler be seda, günahtır, yapma bunu saratovlulara. tek röportajınla saratov'a uçacak yüzbinlerce türk erkeği vardı oysa. şimdi de şişman bir rus kızı bulmuş, "en sevdiğin yemek ne" diye soruyor.

(bkz: sevdiğimden söylüyorum bak alınma)
  • ses tonu ve gülüşüyle alison brie'yi anımsatıyor ki hastasıyız.
  • oslo'daydı geçen. yaşını başını almış bir adam var aşçı, tatlı yaptı. oturdular tadına bakacaklar. çatalla adama yedirdi sonra aynı çatalla kendi yedi : ) :
  • devlet kanalında ballı börekli bi işi olan sunucu.
    sunduğu uçuyorum programının zürih bölümünün son sahnesinde dönme dolaba binip türkü çığırmaya başladı... yorumsuz...
    bir de her gittiği şehirde elaleme 2 kelime türkçe konuşturunca mutlu oluyor abla nedense. biraz da sen onların dillerini konuşmaya gayret et madem?
  • halk tv'de program yapmaya başlayarak ekranlara geri döndü. bu sefer yurt içini geziyor. severek izliyoruz.
  • türkçe konusunda ders alması gerektiğini düşündüğüm program sunucusudur.
  • tamam sempatik, seviyoruz, izliyoruz da bir durum dikkatimi çekti; halk tv'de geçen yıl program yaptığında da hamileydi, bu seneki programda da hamile. acaba bana mı öyle geliyor, değil mi acaba? yoksa hamileliğinin altıncı ay (tahminim öyle) sonrasını halk tv'ye mi reserve ediyor?
  • halk tv’de yaptığı programdaki haliyle tavrıyla ve diksiyonuyla gıcıklıkta serhan asker’le yarışır vaziyetteki sözde programcı.
hesabın var mı? giriş yap