şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sarayın makbul vatandaşlarından seda sayan hiç şaşırmadığımız bir biçimde seçilmiş insan olduğunu düşünüyormuş.

''kendimi çok şanlı hissediyorum, allah'ıma şükürler olsun. aynı zamanda seçilmiş olduğumu da düşünüyorum. kaderci bir yapım vardır ve çok inançlı bir insanım. allah tarafından bazı insanlar bu dünyaya görevli olarak gelmiş, ben de bunlardan biriyim. insanlara yardım ediyorum, veren el oluyorum. yardım deyince türkiye'de ilk akla gelen isimlerden biriyim. bu yüzden de şimdi geldiğim noktaya beni yaradan'ın getirdiğine inanıyorum.''

-

(bkz: erdoğan'ı çok seviyorum kılıçdaroğlu sanat düşmanı)

ne kadar sağlıklı bir insan olduğu ortada, maşallah diyelim. aynen ekip olarak devam edin inşallah.
  • seda sayanın adnan oktarlığa soyunması durumu.
  • sıçılmış kişi olmak...
  • bilgisizlikten kendini seçilmiş biri olarak gören sıçmık beyanı.

bunlar kendini ne zannediyor acaba. inançlı insanım diyor ama allah'ın işine karışıyor. sonra da çıkıp derler ki niye insanlar deizme kayıyor. ee kayar tabi siz böyle dini siyasete alet edip, çıkarlarınız için kullanırsanız kayar tabi.
  • nihat doğan tarafından da seçilmiş birisinin iddiası.
  • 8 kez evlenip 7 kez boşanan birisi allah tarafından gönderildiğini ve seçilmiş kişi olduğunu söyleyecek.
    (bkz: neo bunu beğenmedi.)
  • işte bunlar hep seçilmiş dönemin yalaka, yağdanlıkları...

https://i.hizliresim.com/m2nlnv.jpg
  • bu hızda giderse bir daha ki röportajında zamanında dünyaya gelseydim peygamberlik bana verilecekti olacak. bunlarda hiç utanma,saygı,sevgi,ahlak kalmamış. kusura bakmasınlar ama yaptığı yardımları bile reklam.bana inandırıcı gelmiyorlar. ınanmak isteyenlere sözüm yok. tek üzüldüğüm nokta sanatçı denmesi.sanatci değil şarkıcı veya televizyon ünlüsü denilsin.
  • demokrasiler bilinçli halklar için vardır. bilinçsiz halkların elinde geçince böyle seçilmişlerin çıkması normaldir.

yapay zeka başa geldiğinde bunların hiçbir kalmayacak, biraz daha sabır. başka dertlerimiz olacak o zaman. swh.