şükela:  tümü | bugün soru sor
 • seda sayan in show tv de yayınlanan yeni programı.

  aslında bakarsanız yine beni şaşırtmadı. daha evvel evlilik programları yapan, ardından cinayet çözüp kayıp çocukları arayan ve çalıntı cocuklarin ailesini arayan programlari yapan seda hanım bugün de yeni bir formata geçmiş.

  yeni bu programının ise konusu yok. yani bir önceki programının kaşesi ne kadar genişse bunun kaşesi de o kadar dar. yaptığı tek şey ünlü kankalarını programa çağırıp yok beni neden instagram da unf ettin yok o ünlü bu duruma ne dedi tarzı birşey yapmış. talk show desen değil kadın programı desen değil hayata dair konular desen değil ne olduğu belli değil.

  işin komedi kısmı ise su. daha evvel annem bu kadını sürekli izlerdi ve gördüğüm bazı tipler vardı. evlilik programlarında çıkarttığı bekir ve müjdat isimli iki adam daha sonraki programında kayıp çocuklar hakkında görüş bildirirken bugün yeni programda türkücü ceylan in turkulerinde halay cekiyordu. acun ılıcalı ya benzer bir hal aldı bu kadın da. yaptığı programlardan edindiği ekibi her yere cekiyor. yakında bu da tutmaz gider yarışma programı yapar orada da evcilik oyunundaki adamlar yarışır.

  yahu zaten yayından kaldırdığı o programda bile daha evvel evlilik adı altında milletle alay ettiği solmaz denilen kari ve sözde nişanlısının kavgasını çözüp barıştırmaya çalıştı olaya bak. yani donup dolaşıp ayni seyi yapıyor. görürsünüz bu boktan programda da o ünlü ettiği çift ve digerleri gelecek biz artık ünlü kişileriz ya hani kavga ettik diyecekler ve olay yine evlilik formatına donecek.

  kısacası olayin özü; hiçbir bokun konu edinilmedigi, evde cay sohbeti eder gibi 2-3 şarkıcı bozmasının konuşup konuşup saçmaladığı ve kadınların da bunları severek izlediği başka bir boktan program.

  hükumetten istegim ise yeni bir khk ile bu şahsın tv lere çıkması ve programlara katılmasının yasaklanması olacak. hiçkimseye hiçbirşey katmayan, hatta vakitlerini calan, hiçbir yaraya merhem olmayan, insanların beyinlerini sulandıran ve yaptığı programlarla türk aile yapısına da balta vuran bu kadın bence direk sınırdaşı edilmeli. ama gel gelelim ülkemizde bunlar revaçta ve ne yazık ki neden ünlü olduğu bile bilinmeyen seda sayan gibiler yukarıda saydıklarımı yaparak evlerimizde tv de binlerce milyonlarca aileyi zehirlemekte. tez zamanda kurtulmak dileğiyle.