şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sevgi
  emek
  feminizm
  kadın dayanışması
  gurur
  onur
  .....
  hepsini tek bünyede barındıran supersonic (bkz: bayan)
 • yeni çıktığı sevgilisine eskiden cinsel ilişkide bulunduğu adamı tacizci ve tecavüzcü olarak anlatıp, iftira edip ardından bir grup feminist arkadaşıyla deniz ayvaz isimli kişiye adamı konuşacağız bahanesiyle çağırtarak linç ettirmeye çalışan iftiracı, istanbul hukuk fakültesinde öğrenci olan feminist şahıs.

  olayın özeti aşağıdadır.

  (bkz: iuhf feministlerinin hukuk ogrencisini linc etmesi)

  https://twitter.com/…ndan/status/987758794108268546

  https://twitter.com/sed_oli girdiğiniz zaman seda yelkenci hanımın ilgili kişinin ismini fotoğrafını tacizci diyerek paylaştığını hedef gösterdiğini görebilirsiniz.
 • sevgilisi varken başkasıyla cinsel ilişkiye giriyor ve ilişkiye girdiği şahıs bu durumdan rahatsız olup hanım kızımızın sevgilisine itirafta bulununca hanım kızımız yanına yandaşlarını alarak iftira attıkları şahısa saldırıyor ve "tacizci" diye linç ettirmeye çalışıyor. ülkenin bugunu bulmuşsun güzelim aferin.

  he bir de eşitlik, özgürlük, adalet, kadın hakları falan.

  edit: hanım kızımızın ''çaylak'' arkadaşları tarafından mesaj yoluyla saldırıya uğruyorum. ''tacizci olmasa bile onu rahatsız etmesi ölümü haketmesi için yeter, keşke öldürselerdi'' falan yazıyorlar. yazdığım yazıda ataerkil bir durumu savunmuşluğum yok. vücut sizin vücudunuz istediğiniz kişiyle yatabilirsiniz bu sizden başka kimseyi ilgilendirmez ama masum birine iftira atmak? kadın haklarından ve eşitliğinden dem vurup istediği olmadığında kadınlığını kullanarak mağduru oynamaya çalışmak? işte o zaman mağdur değil zalim oluyorsunuz.

  edit2: bu enrty'i girmemin en büyük sebebi hanım kızımızın "kürt ve alevi" olmasıymış. ulan ben de kürt ve aleviyim. mal mısınız? takıldığım tek konu atılan iftira. daha bu konuyla ilgili saçma sapan mesaj atanlara pis söveceğim haberiniz olsun.
 • hayatındaki pislikleri feminizmi kullanarak temizlemeye çalışan iftiracı kadın, hukuk öğrencisi.
 • yalan, iftira, şantaj, linç, tehdit... hepsini tek bir bünyede barındıran süpersonik barziye.
 • (bkz: cem koro)'yu da kafalamış hanım kızımız, kendisi hanım kızımızın arkasında duruyor :d

  (bkz: boynuzların çok güzel karşim, nerden aldın, siyahbend kaça para lan bi boynuz)
 • hem yoz, hem bölücü, hem feminazi, hem de iftiracı. inşallah yaptıklarının cezasını çekecek kişi. bir insanın hayatını karartmak bu kadar kolay olmamalı.
 • yazıklar olsun sana ...gencecik bir cocugu bitirecektin....
 • şimdi bu kadına yada yandaşlarından herhangi birisine, bu saatten sonra gerçekten taciz yada tecavüzde bulunulsa kaç kişi inanacak onu bilmiyorum. kendiniz ettiniz kendiniz buldunuz.
 • sakin olun gençler, kim suçlu kim suçsuz bilmiyorsunuz, sik kadar telefon ekranından bi kaç screenshot okumakla çözülmez böyle bir olay, sonra bu kadar kötülediğiniz kızın, başkasının hayatını iftirayla karartıyor dediğiniz insanın yerinde kendinizi bulabilirsiniz, kızın aldığınız ahı da üzerinizde kalır.

  tanım: iühf feministlerinin hukuk öğrencisini linç etmesi olayının baş kahramanlarından biri.