şükela:  tümü | bugün soru sor
  • dijital ve sosyal medya uzmanı... gördüğüm en özverili ve iyi niyetli insanlardan biri. kalbi çok temiz, aşırı yardımsever. böyle eğitmenlere ihtiyacımız var. umarım bir meslektaşı olarak bir gün tanışma fırsatı elde ederim.
    anlatmaktan hiç sıkılmıyor ve onun yolunda ilerlemek isteyenlerle beraber hareket ediyor. istanbul işletme enstitüsünde hoca olması ise bulunmaz bir nimet herkes için. onunla bir araya gelin ve aklınıza gelen her şeyi sorun, size her daim faydası dokunur. ögrencilerine referans mektubu yazacak kadar yürekli bir insana şu ana kadar rastlamadım, kendisi benden ne isterse yaparım hem de seve seve...
    o gülen yüzü solmasın ve samimiyeti devam etsin.
  • kendisi ile gazi üniversitesi kariyer günlerinde tanıştım. büyük vizyon sahipli ve dekanı bile kendine hayran bıraktıran herkes gelişsin diye uğraşan konferans sonrasında kendisi ile tanıştığımda dakikalarca benimle ilgilenip sabırsız sorularıma sabırla cevap veren değerli bir insan. kendisi e-ticaret ve dijital dönüşüm konusunda yaptığı sunumla hepimizi hayran bıraktı.
  • istanbul işletme enstitüsünde dijital pazarlama ve sosyal medya uzmanlık eğitimlerini aldım ve derslerimize giren hocaydı. çok etkilendim ve hayatıma aniden keskin dokunuş yaptı. canla başla anlatıyor ve anlattığı her kelime not alınır cinsten. keşke daha fazla ders alınma imkanı olsa.

    denk geldiğim bir paneli olursa mutlaka gidilesi hoca. tavsiye ettiği tedx videoları, okunacak kitap listesi ve verdiği izlenecek film listesi şimdiden bakış açımı değiştirdi... daha erken tanımayı isterdim.