• bir başkası; galatasaray lisesi mezunu avukat. izzettin doğan'ın oğlu..
  • sedat dogan burada yazılanların aksine, gayet bilgili, kültürlü ve oldukça da hoşsohbet bir insan. hatta kendisiyle sohbete doyamadigimizdan ucak kaçırıyorduk neredeyse. açık görüşlü ve eğlenceli olması da cabası.
  • stilist, sanat yönetmeni, fotoğrafçı.
    kendisini tanımaz etmezdim, hoş halen şahsi bir tanışıklığımız söz konusu değil ancak twitter sayesinde rastladım kendisine günlerden bir gün, takip edelim bakalım dedim.
    moda çekimleriydi, klipti, fotoğraftı derken baktım çok güzel şeyler yapıyor. çok da güzel şeyler karalayıveriyor arada.

http://www.sedatdogan.net/
    http://twitter.com/sedatdgn
  • galatasaray kulübü'nün yeni başkan adayı ünal aysal'ın yönetim kurulu listesinde yer alan isim.
  • altı yaşından beri maçlara gidiyormuş.
  • galatasaray in genc yoneticisi. yoneticilerin futboldan anlamadigi icin futbola karismamasi gerektiginin tipik ornegi, az once ntvspor'da yaptigi aciklamalarda; aslinda galatasaray'in transfer yapmasina gerek olmadigini hatta turkiye'nin en iyi kadrosuna sahip oldugunu, ortasahasiyla,defansiyla ve forvet hattiyla ongormus. fatih terim hakli yoneticileri florya ya sokmamakla.

not:muslera ve melo transferleri gerceklesmeden once aciklamistir.
  • geçen hafta gstv'nin şifresiz yayına geçmesi ile ilgili yöneticilerle röportaj yapılırken dikkatimi çekmişti kendisi. açıkça rol çalmaya çalışıyordu. belli ki babası sayesinde bir yerlere gelmiş ancak bunu yeterince idrak edememiş . bugünkü haberlere göre, fatih terim'e sallamış, abdülrahim albayrak niçin eşofmanla antremanı seyretmiş falan diye yumurtlamış.
    bir atasözümüz vardı (bkz: köpeğe bile saygı gösterilir sahibinin hatrından)

arkadaşın babası hatır sahibi kişidir, kıymetini bilsin.

edit: gg yüzünden entry'i o kadar çok değiştirdim ki, anlam ve imladaki hatalarımı affınıza sunuyorum.
  • fatih terim'in maç sonrası yaptığı açıklamalardan sonra merak ediyorum yönetimde nasıl barınacak. acaba istifa edecek kadar cesareti varmıdır veya fatih terim'e cevap verecek kadar?
  • gelen soylentilere gore su guzel ortamin icine eden adamdir. unal basgan, bir el ativer.
  • 'umutsuz vaka' isimli şarkıya çektiği klip bu yıl ilki düzenlenen ve twitter kullanıcılarının oyları ile belirlenen afk ödüllerinde yılın klibi ödülüne layık görülen yönetmen.
hesabın var mı? giriş yap