şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
 • eroin satio diye nuri alcoyu et ezmeye yarayan aletle doven insan.nuri alconun hali icler acisiydi acikcasi
 • inşaati süren ve parasal desteğe ihtiyacı olan karadeniz teknik üniversitesi ilahiyat fakültesi binasına, fakültenin tümüne kendi adı verildiği takdirde yardım edeceğini beyan eden yeraltı adamı. hmmm
  ------
  t.c. karadeniz teknik üniversitesi,
  sedat peker ilahiyat fakültesi dekanlığına,
  trabzon

  üniversiteniz xxx no'lu öğrencisiyim....
  ------
  ne dersiniz hoş olmaz mı?
 • bircok futbolcunun gidip ziyaret ettigi, bizzat elini optugu, karsiliginda da kollarina rolex saat takan agir abi. ayrica genclerli tarik dasgun'un nikah sahididir...
 • yine ayni programda turkiyenin avrupa birligini tehdit ederek istedigini alabilecegini savunan insan. soyle ki sedat peker bu siteyi actiktan sonra cikan tartiasmalari turk disisleri top secret bir toplantiyla avrupa birligi uyelerine anlatacakmis. sonra da "bakin, bu sartlariniz (kurtce egitim vs) halkta infial yaratti, ya geri alirsiniz sartlarinizi ya da gerisini bilmem" diyecekmis. hayir, bunlari soylerken ozellikle inceledim acaba gizli bir ironi, aşmiş bir kafaya alma becerisi mi var bu adamın diye... yok, yok bunları gercekten inanarak soyluyordu.
 • bir de eskiden lisansli boksormus. ancak bu kendisinin beden egitimi dersinden bile zayif almasina engel olmamis. gecmiste ugrastigi sporlarin yan etkileri su anki dusunce tarzinda da acikca gorulebiliyor zaten
 • diger taraftan, yolda gorsem yolumu degistirecegim bi adam. ozellikle programcilara sinirlendigi zaman attigi psikopat bakislar beni ekran karsisinda bile urkuttu. programi sunan amcalarin da yeterince yusuf olduklari, yalakalikta sinir tanimamalarindan belliydi. kimligimi tespit ederse klavyeyi gotume sokar mi diye urkmuyo da diilim. dolu gezmekte fayda var* *
 • çok atarlılığı olupta tutarlılığı olmayan bir adamdir.
  madem kandildekilere bukadar kızıyorsun özel ucağın var, ekibinde var, gücünde var, atla git kim tutuyor seni la.
  yalniz oralarda dolaşmak kursun gecirmez arabayla bebekte tur atmaya, beyazlar icinde ihram giyip kabede boy göstermeye benzemez reisssssss. iki dakikada cizerler karizmani.

  ek not: icraatları arasına, botoxlu surat ifadesiyle, haftada 5 kez video çekip,
  lan olm akıllı olun akıllı, şerefsizzzzz, fettoşilerrr diye gider yapmayida eklemiştir.
  reis adamlar senin giderinden sonra evlerinden çıkamadılar.

  şaka lan şaka kimsenin seni iplediği yok sen video cekmeye devam et.
  senin zeki müren styla kırmızı montlarına, hafif makyajına hastayım.
 • hakkinda atip tutmaya sahsen gotumun yemeyecegi kisilerden biri.
 • www.atin.org'dan direk alintidir...
  ....‘ben devlette görevli bir şahısım’ diye kendini tanıtan mektup sahibi şunları yazmış:

  ”insanlar üzerine senaryolar hazırlayıp oynanması hiç hoş değil. yazıyı okuyunca ne demek istediğimi anlayacaksınız.

  peker dosyasında çok ilginç olaylar oluyor. devletin içinde bazı birimler şöyle bir tezgah hazırladı;

  alakasız bir dosyadan peker hakkında zorla ifade alındı. yaklaşık 1 aydır da aranıyor gözüküyordu.

  bir aydır aranan adam oldukça kalabalık bir cenaze töreni yaptı ve devletin bütün kolluk güçleri oradaydı.

  aranan adam da oradaydı. nitekim bundan iki gün sonra gözaltına alındı. sahte bir dosyadan mahkemeye çıkarıldı. mahkemeye ersin kuşdemir adında bir şahıs getirildi. şahıs aleyhte ifade verecekti ancak mahkemeye çıkarken görüldü ki haplanmıştı ve bayıldı. bunu anlayan savcı ve peker’in avukatları kan tahlili istedi. şahıs şişli etfal’e gitti. ne hikmettir ki orada kan tahlili yapamadılar. orası sağlık ocağı olduğu için kan tahlili yapılamıyordu.

  oradan adli tıb’a gidildi. orada da doktor yok olmuştu. şahsı, oradan arabaya tekmeleyerek bindirdiler. hem de öz abisinin gözleri önünde. ve ortadan 2 saat kaybolmasını müteakip 8 saat sonra dgm’ye şahıs kan tahlili yapılmadan geri getirildi ve ifade verdi.

  hakim, gözünün önündeki adamın davranışlarına itibar etmediği için peker’i serbest bıraktı.

  ama düğmeye basılmıştı bir kere.

  bir gün sonra peker tutuklandı ve tekirdağ’ı cezaevine gönderildi ve neticede kanlı tezgah başladı.

  aynı cezaevinde vedat ergin’de yatıyor. içerde bir şey olmasa bile , dışardan ziyarete gelindiğinde iki tarafın tanıdıkları arasında bir çatışma kesin çıkacak. bunun sonunda çok büyük bir kan pazarı oluşacak. çünkü peker’in grup yapılanması çok başkadır. en ufak bir çatışmadan sonra göreceksiniz ki bunun önüne kimse geçemeyecek.

  bu tezgahın devamı var. aleyhte ifade veren ersin kuşdemir, edirne cevaevine gönderildi. orada da nuriş lakaplı şahıs yatıyor. orada söz sahibi devlet, ersin kuşdemir’i peker’in adamı diye yolladı. göreceksiniz ki ersin kuşdemir orada ölecek! mafya, aleyhinde ifade veren adamı öldürmüş olacak.

  bu komplo teorisi değil. bu yaşanacak bir süreç...”
 • liseyi bizim okulda bitirmiş kişilik arada sırada uğrardı* müdür beyle uzun muhabbetler ederdi
  (bkz: intaş lisesi)
hesabın var mı? giriş yap