• (bkz: #123054870)
  • izledim videolarını kendisi sürekli mehmet agarın oglunun bir kıza tecavüz edip sonrasında öldürttügü ve buna susmanın erkeklige sıgmadını falan bir seyler söylüyor.bu olay olmuş sen susmuşsun bunlar senin üstüne gelince başlıyorsun anlatmaya bu mu delikanlılık erkeklik.botoksa devam
  • hakkında konuştuklarından daha masum olduğunu düşünemediğim kişi. öküz - ortaklık metaforu yine çalışmaktadır. kraldan çok kralcılar, kral tarafından satılmaya devam ediyor.
  • siz karanlık mekanlarda ne kadar solcu dövdünüz, ne kadar solcu öldürdünüz kim bilir. sadece solcu değil, kürt, alevi, masum bir sürü insan...

umarım sen, o didiştiğin mehmet ağar ve içinde bulunduğunuz lağım dolu kanalizasyondakilerin hepsi birlikte karanlık odalarda aynı sona maruz kalırsınız. hepiniz. teker teker.
  • iyi bir hikaye anlatıcı olduğu kesin. kendisi ile tamamen karşıt siyasi görüşlerde olsak da hiç sıkılmadan bir saatlik videolarını seyredebiliyorum. konuyu dağıtmıyor, mantıklı metaforlar kullanıyor ve gayet rasyonel argümanlar öne sürüyor. masasında troçki ile ilgili bir kitap görmek, deniz gezmiş övgülerini dinlemek de ilginç bir deneyim. kim bilir, belki de neandertalliğin hüküm sürmediği, medeni bir ülkede doğmuş olsaydı iyi bir yazar olabilirdi. tüm bunlar siyasi bakış açımı değiştirmiyor tabii ki...
  • bu filmi ben daha önceden de izledim, eğer ki sonuç alamaz ise şuan sevimli görünmeye çalıştığı üst rütbeli kişilere de sıra gelecek.
    kapanışı en teperlerde izleyebiliriz.
  • videosunu 2 dakikadan fazla dinleyebilen var mı diye merak ettiğim eşkıya.
  • öldürülen genç bir kızın olayını kendisine dokunulunca açığa çıkarmaya çalışan sözde delikanlı.
    elleri kelepçeli birisini karakolda dövdürttüğünü seneler sonra gururla anlatan sözde delikanlı.
    senelerce iktidarın gücünü arkasına alıp her türlü pisliği yapmış,eşleri ve çocukları ağlatmış ama yine aynı iktidar tarafından kendi eşine ve çocuğuna dokunulunca hemen eski ortaklarını satmaya başlamış sözde delikanlı.
    cumhur ittifakına oy toplamaya çalışıp,insanların kanlarını akıtmaya çalışırken iyiydi.çok insanın ahını aldınız ortaklaşa elbet bir yerlerinizden çıkacaktır.
  • bu adam ne istedi de vermediler diye insanin aklina gelmiyor degil ;)))

veya ona vermedikleri seyi kime verdiler de sp kiliclari cekti ? videolarinda ona buna ne demis ne dememis o dert degil de ortada paylasilamayan sey nedir en cok onu merak ediyorum.
  • son videoda görünen meme uçları acayip dikkat dağıtıyor bi atlet giyin kamuoyuna atletsiz bilgi mi sunulur amunuyim
hesabın var mı? giriş yap