şükela:  tümü | bugün
  • ön edit: çakıcı'nın cumhur ittifakına rest çektiği mektup:

https://tr.sputniknews.com/…umhuri-ittifaki-tehdit/

yıllardır süregelen 'soğukluk' bu sefer ciddi boyuta taşınacak gibi. af meselesinde çakıcı yüzünden ayak diretilmesi alaatin çakıcı ve ekibini çok öfkelendiriyor. bu direnmenin sebebi olarak bazı rakiplerini suçluyor olabilirler. youtube'ta muhtemelen çakıcı' ya yakın birilerinin olan "vatan teşkilatı" adlı kanaldan sedat peker'e ağır taaruz yapılıyor, peker'e fetöcü bile diyorlar. bir
    tane de eskilerden biri peker'e sallayıp duruyor. sedat peker buna susmaz, yakında bir fırtına kopar.

sanal alemdeki işaretlere bakınca görülen gerçek.

edit: ben bu iki ismin yaptıklarına da karşıyım ama sedat peker'i küçümsemeye çalışmak da nedir? tipik ekşici sığlığı. sedat peker bugünün değil yirmi yıl öncenin de "reis"idir. aksi halde, alem dedikleri o belalı yerde yirmi yıldır ayakta kalamazdı. alaattin çakıcı on beş yıl önce bile peker'e diş geçirememişti şimdi yanına bile yaklaşamaz.
  • beğenmesen de çakıcı “devletin” mafyasıdır. hiç bir devrin iktidarına eyvallahı olmamış, kendi siyasi görüşünün de iktidar olma ihtimali olmadığından sonuna kadar hükümete sallayan bir “ağır abi”. bilmiyorum hiç mahkemesinin videolarını seyrettiniz mi. hakimlere “yav ne yazıyorsa verin, sizin de başınız ağrımasın, ama ben konuşmam” diyor adam. (siz kimsiniz lan değil. arada fark büyük)

bebeto reyizle kulvarları farklı.

(aha kulvar dedi. “at” demeye getirdi derler şimdi)
  • sedat peker alır , maç üst biter.

zorunlu edit: arkadaşlar siz rahatsız mısınız ? niye birini tutalım aq. ülkenin bekası için herkesin desteklemesi gereken bir savaştır , hale bak 21. yüzyılda mafya savaşı tartışıyoruz. yok şu diyen ikibinlidir , sedat diyen maldır. olum size ne amk ananız babanız mı bırakın savaşsınlar , az-çok demeyelim bu savaşa destek verelim.
  • sedat peker’in tebası nargileci tiplerdir zengin çocuklarının parasını yiyen yakın bir çevresi var pilavcı dövmek ve bir kaç garibana çökmekten başka icraatını duymadım sedat peker ve tayfası instagram kabadayısıdır sadece .
    çakıcı ise gerçek bir icraat kabadayısıdır gözü karadır belki peker kadar tayfası yoktur ama tahminimce hepsi kurttur. pekerinkiler ise çakaldır . öyle bir savaş çıkarsa instagramda mafyacılık oynayan pekercilerin dansöz kıyafetli videolarını görmeye başlarız
  • bu mafyatik tipleri sevmem hatta tiksinirim ama peker çakıcı'nın ayakçısıyla denktir.
  • biri trabzonlu biri rizelidir.
  • işçileri, aydınları ve öğrencileri örgütleyen türkiye komünist partisi gelir, eşitlik, adalet, laiklik ve cumhuriyeti anlatır, örgütler.

sokaklar da çeteler ve mafya hakimiyeti değil aydınlanma ve hukuğun gücü yani örgütlü işçilerin gücü kendine yer bulur. emeği ile geçinenler öyle çeteye filan boyun eğmez.

anlamayan mafya bozuntusu gürûhu da memleketten kovalarlar sorun biter.

bu kapitalizmin, patron sevici yönetsel mekanizması çetelerin karşısına dikilen örgütlü birileri vardır. sorun yok.
  • yiyin birbirinizi ete para vermeyin.