şükela:  tümü | bugün
  • sedat peker’in tebası nargileci tiplerdir zengin çocuklarının parasını yiyen yakın bir çevresi var pilavcı dövmek ve bir kaç garibana çökmekten başka icraatını duymadım sedat peker ve tayfası instagram kabadayısıdır sadece .
    çakıcı ise gerçek bir icraat kabadayısıdır gözü karadır belki peker kadar tayfası yoktur ama tahminimce hepsi kurttur. pekerinkiler ise çakaldır . öyle bir savaş çıkarsa instagramda mafyacılık oynayan pekercilerin dansöz kıyafetli videolarını görmeye başlarız
  • beğenmesen de çakıcı “devletin” mafyasıdır. hiç bir devrin iktidarına eyvallahı olmamış, kendi siyasi görüşünün de iktidar olma ihtimali olmadığından sonuna kadar hükümete sallayan bir “ağır abi”. bilmiyorum hiç mahkemesinin videolarını seyrettiniz mi. hakimlere “yav ne yazıyorsa verin, sizin de başınız ağrımasın, ama ben konuşmam” diyor adam. (siz kimsiniz lan değil. arada fark büyük)

bebeto reyizle kulvarları farklı.

(aha kulvar dedi. “at” demeye getirdi derler şimdi)
  • ikisi de illegaldir, ikisi de kriminal tiptir.

biri mevcut hükümete yanlayıp içerden çıkmıştır, diğeri yanlamaya tenezzül etmediği için hala içerdedir. biri botoksludur, diğeri doğal yollardan yaşlanmıştır. öte yandan, seyir zevki açısından doyurucu olmayacak savaştır. zira çakıcı’nın ağa olduğu koğuşta, peker’i meydancı bile yapmazlar.
  • bu mafyatik tipleri sevmem hatta tiksinirim ama peker çakıcı'nın ayakçısıyla denktir.
  • -abi buyur gel, kurtlar vadisi'nden duyduklarımızla mafya övüyoruz.
    -canım sağ ol. yeni övdüm.
    -abi gel bak mafya ayrı, kabadayılık ayrı falan diyoruz.
    -canım yeni övdüm diyorum ya.
  • alaattin çakıcı asala’yı bitiren,bosna'da türkler için savaşan.fetö denen saçmalığa en güçlü dönemlerinde mahkemede siz kimsiniz diyen bir adamdır. mafyada değildir,diğeri lokmacı açılışında iç savaş tehdidi yapar.
  • ikisinin de amk
  • şuraya çakıcı'nın ergenekon davasında tanık sıfatıyla çağırıldığı mahkemede fetullahçı hakimlere koyduğu postaları bırakalım.

çakıcı facebook'ta şov yapmaz sokakta icraat yapar, yapmıştır.
  • çakıcı ile peker'in isimleri anı cümlede geçiyorsa, bu peker için büyük onurdur.

ikisi de kanun dışı adamdır, yanlıştır. bu noktada netim ama peker'in, çakıcı'ya savaş açması imkansızdır. fetö denilen oluşumun, bu ülkede çok sevildiği yıllar, çakıcı ergenekon savcılarını sanık sandalyesinden haşlamış, itin götüne sokmuş adamdır. ülkedeki kabadayılık ve mafyacılık kültürlerinin ikisini de almış, ismi yeter bir adamdır. peker ise yancısı üç beş çapulcu ile tek başına yakaladığına çöken, askerlik bile yapmayan bir adamdır.