şükela:  tümü | bugün
 • yeni karakter açıldı. thodex.

  --- spoiler ---

  1-lan kaşar sülü, thodex soyguncusu fatih özer’e bir günde interpol kararı çıkardık ancak arnavut polisi elinden kaçırmış hikayesini millete yutturdun. ama ben doğrusunu herkese anlatacağım. sen bilmiyor musun arnavutlukta kuş uçsa benim haberim olur?

  2-lan süslü sülüman, mahalle arasındaki kavgalarda bile 10 kişi tutuklanıyor.adam 2 milyar dolarla kaçmış,göstermelik birkaç tutuklama yaptınız.senin oğlunun,benim televizyonlara çıkardığım yeğenin vasıtasıyla, şahısla irtibat kurup paranın kaç lirasını aldınız,onu da anlatacağım

  3- süslü sülüman, sana olan kızgınlığım senin hırsız olmandan dolayı değil. zaten her yer hırsız dolu. senin devletin namusunu lekelemenden dolayı.

  4- gücünün yettiği gariplere diyordun ya size devletin gücünü göstereceğim diye, ben de sizin kör olmuş gözlerinize yüce allah’ın gücünü göstereceğim. sizi rezil edeceğim.

  5-akraban sadık soylu özel yerlerde beklettiği nakit paralarını yatla yunanistan’a kaçırmak için planlar yapıyor ya, ondan da haberim var. gerçi hangi polise şikayet edeceğim, sizi hangi polis kardeşimiz alacak? ipin ucu puştun elinde, onlar ne yapsın?

  6-buraya gönderilen devlet görevlisi kardeşlerim, lütfen siz bir süre olaya müdahil olmayın. süslü süleymanla derin mehmetin yakınlarının koordine ettiği kiralık katillerle ben bir yüzleşeyim, onları paket servis yapıp bunları bir rezil edeyim.

  7-gelecek olan kiralık katil mi devlet görevlisi mi bilmediğim için rahat hareket edemiyorum. siz bir süre lütfen karışmayın. lan sülü, allah’ın tuttuğunu kimse azad edemez. bizi allah tutmuş, kim eder azad.

  kaynak

  --- spoiler ---
 • suc orgutu liderinin, kendisinden daha fazla suca bulasmis, girtlagina kadar boka batmis, din, iman, vatan millet diye mali goturen 20 yildir milleti ayakta siken kokusmuslari ifsasi.
 • ha yakaladık ha yakalayacağız 24 saat sonra elimizde 48 saat sonra elimizde deyip sonra bir daha haber alınamamasından fena işkillendiğim durumu ifşa eden tweetlerdir.

  afiyet olsun, mağdurlara da tekrar geçmiş olsun. tuz artık kokmuyor çünkü tuz kalmadı.
 • (bkz: fetö)

  sedat peker denen dana baktı ne söylerse inanan bir muhalif kitle var iyice üfürmeye başladı. bir de artık m.kemal sözleri paylaşıp masanın üstüne kemalist yazarların dandik kitaplarını serpistiriyor. tam sinek tuzağı kurmuş, yapışan kalıyor. bizim akıllı muhalifler demiyor ki lan adam sadece konuşuyor ortada üç beş gerizekalı gazetecinin facetime konuşmasından başka bir kanıt yok. ziya'nın aslan avı hikayesi anlattığı çocuklar gibi dinliyorsunuz işte.

  minik muhalif civcivleri gaza getiren tweetlerdir.
 • heh bize bunlarla gel dediğim tweetlerdir.

  edit: (bkz: #122437459)
 • yalandır. yani bu kadarı da yalandır. lütfen yalan olsun lan diye dua ediyorum ateist halimle.

  bu kadarı olmaz, kesin yalandır lütfen yalan olsun.
 • şu para kaçıracakları yatı biz bulsak da, biz alsak yabancıya gideceğine. ekşi sözlük olarak bir tim oluşturalım, gidip basalım tekneyi.

  edit. destek mesajları için teşekkür ederim.

  tim yavaş yavaş şekilleniyor.

  ekşibereliler olarak, artık bu düzene bir dur diyoruz.

  afganistan'da ve sırbistan'da eğitimler alıp, antrenman yapacağız, hazır olduğumuzu da bütünn depoları basıp, bütün nakit paralara çöküyoruz.
 • mit elemanlarının sedat peker'in bulunduğu yerde olduklarını ancak müdahale etmeyip sadece gözlediklerini anlıyoruz.

  ekleme: bundan da mit'in o ülkede operasyon yapma izninin olmadığı anlamı çıkıyor.
 • hangi taraf mafya anlaşılmıyor. peker mi yoksa karşı taraf mı?