• yeni karakter açıldı. thodex.

--- spoiler ---

1-lan kaşar sülü, thodex soyguncusu fatih özer’e bir günde interpol kararı çıkardık ancak arnavut polisi elinden kaçırmış hikayesini millete yutturdun. ama ben doğrusunu herkese anlatacağım. sen bilmiyor musun arnavutlukta kuş uçsa benim haberim olur?

2-lan süslü sülüman, mahalle arasındaki kavgalarda bile 10 kişi tutuklanıyor.adam 2 milyar dolarla kaçmış,göstermelik birkaç tutuklama yaptınız.senin oğlunun,benim televizyonlara çıkardığım yeğenin vasıtasıyla, şahısla irtibat kurup paranın kaç lirasını aldınız,onu da anlatacağım

3- süslü sülüman, sana olan kızgınlığım senin hırsız olmandan dolayı değil. zaten her yer hırsız dolu. senin devletin namusunu lekelemenden dolayı.

4- gücünün yettiği gariplere diyordun ya size devletin gücünü göstereceğim diye, ben de sizin kör olmuş gözlerinize yüce allah’ın gücünü göstereceğim. sizi rezil edeceğim.

5-akraban sadık soylu özel yerlerde beklettiği nakit paralarını yatla yunanistan’a kaçırmak için planlar yapıyor ya, ondan da haberim var. gerçi hangi polise şikayet edeceğim, sizi hangi polis kardeşimiz alacak? ipin ucu puştun elinde, onlar ne yapsın?

6-buraya gönderilen devlet görevlisi kardeşlerim, lütfen siz bir süre olaya müdahil olmayın. süslü süleymanla derin mehmetin yakınlarının koordine ettiği kiralık katillerle ben bir yüzleşeyim, onları paket servis yapıp bunları bir rezil edeyim.

7-gelecek olan kiralık katil mi devlet görevlisi mi bilmediğim için rahat hareket edemiyorum. siz bir süre lütfen karışmayın. lan sülü, allah’ın tuttuğunu kimse azad edemez. bizi allah tutmuş, kim eder azad.

kaynak

--- spoiler ---
  • hangi taraf mafya anlaşılmıyor. peker mi yoksa karşı taraf mı?
  • şaşırtmayandır. sedat peker'i günahım kadar sevmem, mafyanın dik alasıdır ve eli kanlıdır. fakat peker ve düşmanları arasında şöyle büyük bir fark var, adam aksini iddia etmiyor ki!!! ben pür-ü pakım, aldatıldım yoksa şöyle düzgün böyle harika insanım diye de bık bık ötmüyor. aptal değil! boşa mermi atacak, arkasına aldığı bunca halk desteğini fake bilgilerle yok edecek kadar salak biri olsa bu kadar yükselemezdi zaten. peker diyor ki ben pisliğe batmış biriyim, mafyayım oğlum mafya! ama bu ağzından din iman düşmeyen, sözde millet sevdalısı, politikanın ve hamaset edebiyatının dibine vurmuş açgözlü hırsızlar benden beter boka batmış durumda. ülkenin içine topluca ettiler ben sifonu çekiyorum diyor! sonuna kadar inanıyorum yazdıklarının doğruluğuna! daha fazlasını ifşa etmeden harcamazlar umarım kendisini, ortaya saçılacak çoook pislik var!
  • lise mezunu 27 yasindaki bir yeniyetme yuzlerce milyon dolarla birlikte elini kolunu sallayarak arnavutluk'a kacacak; arnavutluk gibi got kadar ulkede de 2 aydir yakalanamayacak. devletten birilerinin destegi olmadan bu islerin gerceklesmesi mumkun degil. tipki ciftlik bank'in tosunu gibi. akp'nin gittigi gunun ertesi bu adamlar elle koymus gibi paketlenir.
  • vallahi diyorum bu sedat peker twitter ve youtube da aktif olduğundan beri ilk defa içimi bi heyecan bastı,adam vitesi boşa taktı kiralık katilleri bi hallediyim gösterecem size diyo..vay amk
  • heh bize bunlarla gel dediğim tweetlerdir.

edit: (bkz: #122437459)
  • şu para kaçıracakları yatı biz bulsak da, biz alsak yabancıya gideceğine. ekşi sözlük olarak bir tim oluşturalım, gidip basalım tekneyi.

edit. destek mesajları için teşekkür ederim.

tim yavaş yavaş şekilleniyor.

ekşibereliler olarak, artık bu düzene bir dur diyoruz.

afganistan'da ve sırbistan'da eğitimler alıp, antrenman yapacağız, hazır olduğumuzu da bütünn depoları basıp, bütün nakit paralara çöküyoruz.
  • ulan anasını satayım, ak çomarların beyinleri yok kapasiteleri yetmiyor, paçalarından bok gibi cehalet akıyor ve ülke bu haldeyken bile allah, kitap, vatan, millet diyerek hala bir şekilde mutlu olabiliyorlar fakat en ufak zeka kırıntısı ve sorgulama yapabilen orta zekalı bizler ne yaparız da mutlu olabiliriz acaba?

gençliğimizi aldınız eyvallah, bari bu sorunun cevabını bana verin, nasıl mutlu olabiliriz bundan sonra?
    bakanlarıyla, mafyalarıyla bu kadar boka batmış bir ülkede biz nasıl mutlu olabiliriz??
  • mit elemanlarının sedat peker'in bulunduğu yerde olduklarını ancak müdahale etmeyip sadece gözlediklerini anlıyoruz.

ekleme: bundan da mit'in o ülkede operasyon yapma izninin olmadığı anlamı çıkıyor.
hesabın var mı? giriş yap