şükela:  tümü | bugün
 • ortalık cidden karışıyor mu?
  az önce gezerken gördüm video'yu.

  https://www.youtube.com/watch?v=xta86affsio

  peker'in hakkında iddianame hazırlandığını ve o yüzden yurtdışına çıktığını, berat albayrak'ın kendi uçağını 1 saat beklettiği gibi detaylar mevcut.
 • kurtlar uzun süre yemek bulamadığı zaman kendi içlerinde en güçsüz olanı öldürüp yerler. aynılarının yansımasını insanlar üzerinde göreceğiz önümüzdeki senelerde. beklemede kalın...

  kurtlar: vatan, millet ve din güzellemesi yapanlar.
  yemek: para.
 • kaçıncı dk sı önemli lan onu söyleyin.
 • dakikalarca berat albayrak'ın, kendisini bitirme planını anlatıp, birkaç saniyede aslında yokmuş çünkü benim ekonomiyle işim yok gibisinden konuyu kapatmış ve berat albayrak değil, emniyetin içindeki derin yapılanma beni bitirmeye çabalıyora getirmiş.
  açıklama samimi, ancak berat albayrak konusunda kafasının hala karışık olduğunu hissediyorum yüzündeki ifadelerden.

  ve türkiye'nin hali, adına dosya hazırlandığını henüz sana tebliğ edilmeden öğrenip; üstelik çeşitli bağlantılarla sorgulatıp, teyit ettirip, kaçabilmenin mümkün olduğu bir ülke...

  ed: imla
 • üst edit: başlık sahibi linki kaldırmış, ibret olsun diye ekliyorum. madem başlık saçma sapan bir şekilde gündem oldu bari videoyu izleyin de içler acısı halimizi görün.

  neden gündem olduğunu ve üzerine sözlükte başlık açıldığını anlamadığım açıklama.

  bahsedilen açıklamayı yapan şahıs mafyagillerden bir yaratık, namı diğer botokslu ülkücü. bir mafyanın lafına bu kadar değer verecek hangi kafayı yaşıyoruz? neden böyle tuhaf özellikler sergiliyoruz?

  bakın size bundan daha tuhaf bir şey söyleyeyim. mafyaların video çekip birbirlerini tehdit etmesi, ülkenin yönetiminde olan insanlarla ilgili yorum yapması ve peker'in; hakkında iddianame hazırlandığını, çakıcı'nın da çıkacağını öğrenip* ülkeden kaçmış olması.

  hoş geldin meksika, hoş geldin venezuela, hoş geldin çadır devleti.

  edit: bir şekilde önüme düşürdünüz ve ben bu videoyu izledim, o zaman yorumumu da yaparım.

  video, ülkenin hazine bakanının aslında kendi görev alanını kapsamayan işlerle uğraştığını açıkça gösteriyor ve bir mafya liderinin devletin içinden nasıl bu kadar detaylı bilgiler alabildiğini sorgulatıyor.

  devletin ne kadar içler acısı bir hale büründüğünü ve erdoğan'ın nasıl etkisiz eleman konumuna getirilerek pelikan terör örgütünün ülke yönetimini ele geçirdiğini anlamak istiyorsanız bu videoyu izlemeniz yeterli.

  it iti ısırmaz diyorduk, onu da yapmaya başlamışlar anlaşılan. daha önce burada defalarca kez anlatmıştık zaten birbirlerini yemeye ve çözülmeye başladıklarını.

  yeyin birbirinizi, zevkle seyirdeyiz.

  e2: lan oğlum video oldukça paranormal bir hal almaya başladı.

  adam sun tzu, paulo coelho falan önerip kızılderili öğretilerinden bahsediyor ve "isterseniz 8 milyar insanı bana küfrettirin, umurumda olmaz" diyerek de geniş mezhebini ortaya koyuyor.

  ülkenin mafyası bile kendine has hahahaha.*

  e3: gençler adam o kadar konuştu, mevzuyu kozmoza getirip büyük teleskoplar yaparak uzayı incelemeye bağladı ve videoyu bitirdi. yemin ediyorum kanım dondu, şoktayım.
 • sedat peker aynı eski sevgilim gibi, uzun süre birlikte olamayınca o da böyle sağa sola salça olurdu. sevişip gazını almak lazım. allahtan lgbt hakları hakkında ülkemiz önemli yol katetti.

  edit: straight birey. lgbt, sedat peker için kullanıldı.
 • sedat peker'in yalnızca berat albayrak'a değil cumhurbaşkanına da kazan kaldırması vakasıdır.

  videonun büyük kısmında berat albayrak üstüne oynamakla birlikte, çakıcı için "kendinin derin devlet olduğunu iddia eden çakal" ve cumhurbaşkanını ima ederek "saddam da güç sahibiydi bok çukurundan çıkardılar" gibi ifadeler var. video bu hali ile bazı siyasi kutuplarda bomba etkisi yaratacaktır.

  ayrıca videonun arka planına dikkatli bakarsanız;

  - her türlü pisliği yaparak milletin parasını gasp ederken ağzından allah kitap düşürmeyen, karun kadar zengin kanunsuz bir çete liderini,

  - bu ve bunun gibi kişilere göz yuman oy uğruna önünü açan karanlık ilişkilere kucak açan bir iç işleri bakanını,

  - ve bu iç işleri bakanı ile kanlı bıçaklı olmasına rağmen kendi görev ve yetki alanının dışına çıkıp diğerinin alanına giren üstelik ülkesi batmakta olan ve dolar kuru 7,3'ü (an itibarı ile) zorlayan ekonomi bakanını görürsünüz.

  garip günlerden geçiyoruz. bakın lan görün koyun sürüsü... kimlerin götünden koşuyorsunuz görün...
 • sicilya bölgesine dönen sosyal medya da yapılan açıklamalardan biri.
 • kendi kendine reis diyen adamın açıklaması. damat berat paşa'dan korkup nasıl yurt dışına kaçtığını anlatıyor. belli ki haşmetmeabları kendi tabanından bile tepki geldiğini görünce ipini çekmiş kendisinin. belki de stepnenin adamı bunu alın dışarıya demiştir.

  erdoğan'a saddam göndermesi yapmakta ve 8 milyar insanın kendisine küfür etmesini talep etmektedir. özeti burada

  konu dışı: bu adam konuşurken kendimi tinky winky ile zıplaya zıplaya güneşi selamlıyor gibi hissediyorum.

  büdüt: tamam adı kimlikte "reis" anladık da o reis oraya hangi tarihli mahkeme kararı ile konmuş? büyükresim.jpg'yi görün lütfen.
 • pandemi den sonra ortalık iyice karışacak anlaşılan vaziyet alın.
hesabın var mı? giriş yap