• kurtlar uzun süre yemek bulamadığı zaman kendi içlerinde en güçsüz olanı öldürüp yerler. aynılarının yansımasını insanlar üzerinde göreceğiz önümüzdeki senelerde. beklemede kalın...

kurtlar: vatan, millet ve din güzellemesi yapanlar.
    yemek: para.
  • kaçıncı dk sı önemli lan onu söyleyin.
  • dakikalarca berat albayrak'ın, kendisini bitirme planını anlatıp, birkaç saniyede aslında yokmuş çünkü benim ekonomiyle işim yok gibisinden konuyu kapatmış ve berat albayrak değil, emniyetin içindeki derin yapılanma beni bitirmeye çabalıyora getirmiş.
    açıklama samimi, ancak berat albayrak konusunda kafasının hala karışık olduğunu hissediyorum yüzündeki ifadelerden.

ve türkiye'nin hali, adına dosya hazırlandığını henüz sana tebliğ edilmeden öğrenip; üstelik çeşitli bağlantılarla sorgulatıp, teyit ettirip, kaçabilmenin mümkün olduğu bir ülke...

ed: imla
  • sedat peker aynı eski sevgilim gibi, uzun süre birlikte olamayınca o da böyle sağa sola salça olurdu. sevişip gazını almak lazım. allahtan lgbt hakları hakkında ülkemiz önemli yol katetti.

edit: straight birey. lgbt, sedat peker için kullanıldı.
  • sedat peker'in yalnızca berat albayrak'a değil cumhurbaşkanına da kazan kaldırması vakasıdır.

videonun büyük kısmında berat albayrak üstüne oynamakla birlikte, çakıcı için "kendinin derin devlet olduğunu iddia eden çakal" ve cumhurbaşkanını ima ederek "saddam da güç sahibiydi bok çukurundan çıkardılar" gibi ifadeler var. video bu hali ile bazı siyasi kutuplarda bomba etkisi yaratacaktır.

ayrıca videonun arka planına dikkatli bakarsanız;

- her türlü pisliği yaparak milletin parasını gasp ederken ağzından allah kitap düşürmeyen, karun kadar zengin kanunsuz bir çete liderini,

- bu ve bunun gibi kişilere göz yuman oy uğruna önünü açan karanlık ilişkilere kucak açan bir iç işleri bakanını,

- ve bu iç işleri bakanı ile kanlı bıçaklı olmasına rağmen kendi görev ve yetki alanının dışına çıkıp diğerinin alanına giren üstelik ülkesi batmakta olan ve dolar kuru 7,3'ü (an itibarı ile) zorlayan ekonomi bakanını görürsünüz.

garip günlerden geçiyoruz. bakın lan görün koyun sürüsü... kimlerin götünden koşuyorsunuz görün...
  • sicilya bölgesine dönen sosyal medya da yapılan açıklamalardan biri.
  • kendi kendine reis diyen adamın açıklaması. damat berat paşa'dan korkup nasıl yurt dışına kaçtığını anlatıyor. belli ki haşmetmeabları kendi tabanından bile tepki geldiğini görünce ipini çekmiş kendisinin. belki de stepnenin adamı bunu alın dışarıya demiştir.

erdoğan'a saddam göndermesi yapmakta ve 8 milyar insanın kendisine küfür etmesini talep etmektedir. özeti burada

konu dışı: bu adam konuşurken kendimi tinky winky ile zıplaya zıplaya güneşi selamlıyor gibi hissediyorum.

büdüt: tamam adı kimlikte "reis" anladık da o reis oraya hangi tarihli mahkeme kararı ile konmuş? büyükresim.jpg'yi görün lütfen.
  • pandemi den sonra ortalık iyice karışacak anlaşılan vaziyet alın.
  • kısacası yurt dışına berat albayrak beni bitirmeye çalıştığı için kaçtım diyor.

edit: 2 tane kitap tavsiyesi yaptı. birde 20 yıl sonra teleskop yapıp, gökbilimci olacağını söyledi.
hesabın var mı? giriş yap