şükela:  tümü | bugün
  • vatansever sedat peker'in şehit kahramanlarımız hakkında chp grup başkan vekiline yönelttiği acı soru.

chp gibi bir partinin böyle bir soruya cevap veremeyecek olması da ne utanç verici bir durum.

--- spoiler ---

bence sizin soracağınız soru şu olmalıydı: ‘sedat peker’e selam söyleyen askerler hep şehit oluyor, belediye seçimlerinde bizi destekleyen kravatlı teröristlerin dağ kadrosu ise bu vatan evlatlarını neden şehit ediyor?” şeklinde konuştu.

'kendi partinize şunları sorsaydınız...'

peker, son olarak özkoç’a, “cumhuriyet halk partisi grup başkan vekili olarak ‘kendi partime soruyorum’ demelisiniz. bazı şehirlerde belediye başkanlıklarını kazanmak için bu vatan evlatlarını şehit edenlerle niye aynı yatağa giriyoruz bunu merak ediyorum, bunu öğrenmek istiyorum’ diye sorsaydınız sizin adapazarı milletvekili olduğunuza gerçekten inanırdım.
    --- spoiler ---

https://www.internethaber.com/…it-oldu-2027962h.htm
  • botokslu ve pembe tezkereli mafya bozuntusunun ağzından çıkan sıçmıklardır efenim. aynı soruları yaladığı akp'ye de sorsun bakalım yiyorsa.

ayrıca başlık sahibi user için ;

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıkları engelle)
    (bkz: troll)
    (bkz: aktroll)
  • siklenmemiş ayardır.

chp gibi bir parti sedat peker denen adamı muhatap alıp söyledikerine cevap verme isteği duyduğu gün asıl utanç verici duruma düşer.

vatansever olarak tanıtmış bir de dümbük.
  • kim bu sedat amk
  • bence soru şu şekilde olmalı:

"sedat peker’e selam söyleyen askerler hep şehit oluyor ama sedat peker neden askere gitmiyor?"

bence güzel soru.
  • botoxlu, sağ kolu reşit olmayan bir erkekle basılmış, ama buna rağmen tek derdi eşcinsel yürüyüşleri falan olan (neden acaba bi sorun kendinize), doğu-batı farketmez, beyni olan ve şerefi olan insanların yaşadığı ülkelerde yüzüne bile bakılmayacak bir parazitin "ayarı". bu entryi giren gibi salaklar yüzünden bu ülke iki kuruşluk şarlatanları "adam" ilan eden, şerefsizliğin adını milliyetçilik, yolsuzluğun adını ticaret, magandalığın adını adamlık ilan eden omurgasızlarla doldu. vaktiniz azalıyor, bu ülkeyi siz cahil embesillere bırakmayacağız.
  • aktroll olmak için onursuz olmak ön şart bunu biliyoruz.

bazı insanlar için bu belki bir anlam ifade etmiyor olabilir ama mafya güzellemesi yapacak kadar nasıl haysiyetsiz ve midesiz olabiliyorsunuz onu anlamıyorum işte...
  • vatansever sedat pekerden sonrasını okumadım. akıllara nazımın vatan haini şiiri getirir.
  • (bkz: ibne) kime denir?