şükela:  tümü | bugün
  • noluyor arkadaş gözdağı mı veriyorsunuz taraftara. madem öyle; #herşeyçokgüzelolacak ulannnnnnn
    https://twitter.com/…tatus/1129394977497391105?s=21
  • haberde ultraaslan lideri sabahattin şirin'in katılmış oldugu yazıyor ama diğerleri hakkinda pek bilgi yok. haber ama farketmez, tribün lideri sus deyince susmayacak bjk -fb-gs taraftarı susacak olanlardan çok daha fazla. ne yapsalar boş..
  • ultraakp denen ne idiü belirsiz topluluğun lideri haricinde dikkate değer kimsenin katılmadığı toplantı.

onları da zaten gerçek galatasaray taraftarı ciddiye almıyor. özetle kendileri çalıp kendileri oynamış.
  • beşiktaş tribününe girebilecek mafya tanımıyorum.
  • ultraaslan'ın liderini görünce nedense hiç şaşırmadığım buluşmadır. teknik direktörü fatih terim, antrenörü hasan şaş olanın tribün lideri böyle olur.
  • herkes için daha onurlu olacak bir yol söyleyeyim.

başkan çıksın ortaya ve muhalefet namına ne varsa kapatsın. sedat peker'e şuna buna gerek yok. chp, iyi parti, dsp, tkp, hdp, diğer partiler, üniversiteler, stk'lar, bir takım cafeler ve akla ne geliyorsa. her şeyi kapasın. olsun bitsin bu iş.

çıkıp da ortaya delikanlı gibi kapadım ulan ne yapabilirsiniz desin. kimse zaten bir şey diyemeyecek. olsun bitsin bu konu.
  • dostum tribün liderleri demişsin ama orada sadece ultraslan lideri görüküyor.
  • ultraslan lideri kendi adına ne bok yerse yesin, bizi bağlamaz. kendisi zaten bir taraftar liderinden çok çakma kabadayı edasıyla takılıyor.
  • sucuk ekmek partisi bekledim linke tıklarken ama sade sofra çıktı.

ne yapsalar boş tribün ne istiyorsa onu bağırır geçti artık o devirler.
  • tribün liderlerinin hepsi aynı kafa. gfb lideri geçenlerde a haber'e çıkıp ne soytarılıklar yaptığı aklımızda, çarşının eski çarşı olmadığını biliyoruz...

ultraslan'da alparslan dikmen'in mirasıdır ve kemikleri sızlıyordur eminim.