• şu sik kafaliyi konuşup durmayın kim ulan sedat peker..kim kaileye alıyor bu saksafoncuyu.
  • ultraaslan'ın liderini görünce nedense hiç şaşırmadığım buluşmadır. teknik direktörü fatih terim, antrenörü hasan şaş olanın tribün lideri böyle olur.
  • orada 1 tane beşiktaşlı yok.
    iyi ki beşiktaşlıyım...
  • milyonlarca gs taraftarından biri olarak hassiktirin dediğim olaydır
  • ben fenerbahçeli’yim ancak gfb ve ultraslan akpli mafyatik varoş sırtlan kişilerden oluşuyor. ancak çarşı başkadır. çarşı orada yoktur diye tahmin ediyorum. bjk’ya sempati duyma nedenimiz.
  • sebahattin devamlı takılıyor bununla zaten.
    alpaslan dikmen’nin kemiklerini sızlatmıştır.
    ultraslan ilk fırsatta bu heriften kurtulmalı.
  • katılanların içinde beşiktaş taraftarı mühendis oktay'ın katillerinden muzaffer şirin'in, diğer ismiyle sebahattin şirin'in de olduğu buluşma. fotoğrafın sol tarafında duruyor kendileri. ne güzel hep beraber iftar açıyorlar.
  • ya hu bu sebo reis dedikleri adamı bizim taraftarın bir çoğu sevmiyor zaten bize ne kimle görüştüğünden ilk kez görüşüyor sanki. geçmişte de bir tarikat lideri ve sedat peker’le bir toplantıda daha görüntülenmişti kendisi. aklı başında kimse bu adamı sallamıyor bizde zaten kendi kendine takılıyor.
  • üniversitedeyken sami yen'de maçlara giderdik,

yok şöyle bağırın, şöyle bağırmayın diye gelen tipler olurdu eski açıkta.neymiş, tribün lideri öyle istemiş.

''ulan kim ki o sikik benim nasıl bağıracağıma karışacak?'' derdim o zaman da ama benden 10-20 yaş büyük abi dediğim adamlar biat ederdi.

sanırım bütüne baktığımızda ülkenin genel problemi sorgusuz biat.

(bkz: devlet ana)
    (bkz: devlet baba)
  • ortada bir problem yok arkadaşlar botoks hakkında danışmışlar.
hesabın var mı? giriş yap