• kendisi yalanlıyor ama bal gibi yurt dışına kaçmıştır (bkz: pembe reis).

kaynak : https://tr.sputniknews.com/…-yurt-disina-yerlestim/

kendi tabirine göre" kaçmadım, yurt dışına yerleştim."

botoks reis avrupa'da üniversite eğitimini de tamamlayacakmış.

edit: beni niye tehdit ediyosunuz olum özelden gidin reyisinize ağlayın
  • gemiden terkler mi başladı diye düşündürten durum. botoks reis tüm pembeliğiyle neden terki diyar etmiş acaba?
  • üniversite eğitimi için neden aksaray üniversitesi'ni tercih etmemiş anlamadım. yerli ve milli olarak hani!
  • bir iddiaya göre sürgün edilmiştir. fakat sebebi hakkında bir bilgim yok.
  • hmm eğitim için demek.
    hakan şükür de darbeden 6 ay önce amerika'ya yerleşmişti.
  • 10 numero magazin haberidir zira pembis boy salt magazin figurudur
  • kaçma değildir o memleketi temsile gitmiştir. ya da ülkeye hizmet ediyordur filan. yersen.
  • yurtdışına kaçmamış, sadece yurtiçinden kaçınmış.
    (bkz: akp dili ve edebiyatı)
  • adam resmen hayatına yeni bir sayfa açmış lan. ben bıraktım artık öyle işleri, okuyup adam olucam demiş. ahahahaha.

akp içinde bir güç ve denge savaşı olduğunu düşünüyorum. bence böyle bir şeyden kaynaklanmıştır. akp içindeki birileri sedat peker'i harcattırmış. sebebi neydi ki acaba, olum merak ediyoruz lan, paylaşın bizimle de.

bu neo osmanlıcıları ben hiç sevmedim. hiç magazin vermiyorlar. içlerinde ne olup bitiyorsa içlerinde kalıyor. harem gibi.

şu tebaa'nızla da bir paylaşın ne oluyor ne bitiyor...

edit: sebebini özelden soran arkadaşlar var. size benim herhangi bir ihtimalle bunu bilebileceğimi düşündüren nedir? nereden öğrenicem aq?
  • ata yadigarı balkanlar deyince oluyor mu oyle ya o zaman yurtdisi sayılmıyor herhalde, işte bunlar gerçek vatansever güya biz de hainiz. istesem her an gidebilecek olabilmeme rağmen ben bu ülkede kalip ne öğrendiysem öğretme gayreti içindeyim. vatanı sevmek omzuna palto koyup ahkam kesip onu bunu tehdit etmekle ölçülmez, vatanı sevmek vatan için yerden bir taşı alıp kaldırmakla ölçülür. ne yapmış bu adam hangi derde derman olmuş şimdiye kadar? hem ne is yapıyor kendisi tam olarak da nereden geliyor bu botokslarin parası?
hesabın var mı? giriş yap