şükela:  tümü | bugün soru sor
 • beşiktaş'ın yeni first lady'si.
 • sanırım büyük bir tekstil firmasında yöneticidir kendisi. eğer yanılmıyorsam kartal yuvalarına el atabilecek kapasitesi vardır.
 • derimod'un ortağı ve yönetim kurulu üyesi olan bayan. fikret orman' ın eşi olması sebebiyle kartal yuvalarına el atmıştır. koton ve ramsey firmalarıyla kartal yuvalarıyla ilgili görüşmeler yapmaktadır.
 • eşi fikret orman'ın kucağına bir hanım kızımızı alması olayını şöyle yorumlamıştır:

  fotoğraftaki kişi ailece görüştüğümüz biri, çok yakın bir arkadaşımızın yeğeni... kendisini tanıyorum. fikret'in şaka olsun diye denize atmak için kucakladığı anda fotoğraf çekilmiş. bazen fotoğraflar olduğundan farklı görünebiliyor. burada da olan o... zaten tekne annemin evinin önünde demirliydi. benim açımdan bir problem yok.

  eli öpülesi insanmış.

  hayatta şu dersi çıkardım:
  eşi beşiktaş başkanı olacak kadının güçlü bir kişi olması lazım.
 • gökhan inler transferini twitter üzerinden duyurmuş olan först leydi.

  https://twitter.com/…rman/status/625702714509553664
 • ahhh fiko ahh..seni çok severim öncelikle fiko,eksilerin yanlışların çoktur ama yd' e karşı 162 oy farkıyla kaybettiğinde ağladıydım ben o gün,çünkü o ibişi hiç sevmiyordum;o günden beri sana karşı bir sempatim vardı ne yalan söyleyim; stattı,dembabaydı,gomezdi,şenol hocaydı derken,özellikle de şu stad olayını ne yapıp edip sürekli açtık açacaz diyerek izlediğin stratejiyle sürekli canlı tutman ustalığının göstergesi oldu.bu yüzden sana teşekkür ediyorum.şimdi gelelim sedef orman ladymize..

  ya fikocum sen niye bu ladymizi üzüyorsun; az önce twitter'dan göz gezdirdim,bir bayan bu kadar mı içi kıpır kıpır,sempatik,güzel,alımlı,sosyal zekası yüksek,eşinin takımına aşık olur da kocası tarafından aldatılır..tamam para sende,kariyerin de var fiko,güzel güneşli günlerin de yakın ama iki çocuğunu yetiştirmiş kadına yapma bunu be fikocum,arada yap çapkınlık ama yaparsan da yakalanma be fikocum, o kadının gururu var ,yakışmaz bizim gibi büyük camianın başkanına yakalanmak...

  sedef forest'tan inciler;

  yok bir sistemim,hayatta herşey kısmet.
  insanları değiştirmeye çalışmayın,onları terk edin.
  hangi pencereye koşsam gece.
  bugün de gönlümüzden geçmediyse gün,sucun yarısı bizim yarısı günün.
  yeni yılıma yeni bir hayat yazmak istiyorum.
  nolsun işte unuttuğun gibi.
  beni sorarsan kış işte.
  yaşamımdan çıkardığım derslerden kaldım.
  peynir tabağı hazırlamayı sizden öğrenecek değilim(oyyy yemek de yapıyor)
  sokak dövüşlerinde her zaman sokak kazanır.
  ...
  beşiktaşımız hakkında yazdığı sözler,siyaha beyaza olan sevgisi her günün başlangıcında mevcut sayfasında.

  fikocum yanlış yapma,biz beşiktaşlılar biraz fışırdamayı playboyluğu seven adamlarızdır,deli aşkları severiz, eminim sende deli gibi koşmuşundur sedef'in peşinden de,artık sedef beyazı göster,al kollarına gel vodafone arenaya,hem bende 2 senedir kombinem olmasına rağmen gidemedim maçlara ve şu an zorunlu hizmete gitmek üzereyim doğuya ve sadece vodafone arenayı bekliyorum gelmek için istanbula.o gün paraya kıyıp hatuna gomez forması ve sedefin tükkandan derimod ayakkabı alıp yeni açıkta olacağım ve gözüm protokolde olacak.sahip çık ladymize fikocum zor bulursun,yaşlanıyoruz artık. zaten takım kalbimizi sikip atıyor her sene..

  neyse fikocum sedefin sayfasından mesaj yazdım sana,aldatıyorsun galiba ama anlık heyecanlara değil ömürlük sevdalara aç kanatları kartalın. kesinkes de kıskanır takip edersin sedefi sen çünkü biz kartallar hep aynıyız mk..öptüm ikinizde gençler,muck:))
 • zengin kızı olduğu çok belli güzel değil ama iyi fiziği var.
 • fikret ormanla hala evli mi ya da beraber mi bilmiyorum ama beşiktaş ve bu kadinin yanyana olmasi hoşuma gidiyor.

  sevdigim biri.
 • fikret orman'la ayrıldıktan sonra tekrar evlenmiştir. 3 sene falan oldu herhalde.

  ama gerçekten kafa bi insan. paylaşımlarından onu anlıyoruz.