şükela:  tümü | bugün
  • bana beatles'ı hatırlatıyor.
  • bahsi gecen kizin gercek mi oldugu yoksa syd'in halusinasyonu mu oldugu bilinmeyen sarki.

syd: "bir konser sonrasinda bir kosede uyuklarken bu kizi gordum. adi emily idi."
  • muhteşem klibinde roger waters, gitarı tıpkı bir tüfek gibi tutup havaya kaldırırken, "hele durun ben daha ne anti-militarist şarkılar yazacağım!" mesajı vermekte. bir de sonunda hop hop tey tey tey misali el ele tutuşup dönerek dans etmeleri var ki, görülmeye değer.
  • ing. emily'i bir de oynarken gör
  • onun oyun arkadaşı olmak için yanıp tutuşan cuma akşamı saykodeliklerinin***gözdesi. syd'in düşlerinin kızı.
  • bir rivayete gore syd olmeden bir kac ay once kendisi hakkında izledigi bir belgeselde en cok bu sarkıyı duyduguna sevdindigini soylemistir.
  • psychedelic'lik sınırlarını aşan süper eğlenceli pink floyd eseri...

syd barrett'ın hayatını mahveden lsd'nin müzik dünyasına sağladığı sayısız yarardan bir tanesidir, zira emily syd barrett'in halüsinasyonlarının ürünüdür...
  • bu nasil bir the doors benzerligidir diyesimin geldigi şarki keyboard partisyonlarini dinlerken..
  • şuradan izlenebilecek klibinde nick mason inanılmaz yardırıyor. saatlerdir gülüyorum. syd döneminin en iyi şarkısı.
  • emily tries but misunderstands, ah ooh
    she often inclined to borrow somebody's dreams till tomorrow
    there is no other day
    let's try it another way

you'll lose your mind and play
    free games for may
    see emily play
    soon after dark emily cries, ah ooh

gazing through trees in sorrow hardly a sound till tomorrow
    there is no other day
    let's try it another way
    you'll lose your mind and play