şükela:  tümü | bugün
 • yetenek sizsiniz yarışma programında çıkan yıldız tilbe, bülent ersoy, seda sayan, gönül yazar ve özellikle nihat doğan taklitleriyle süper taklit performansı yapan zat-ı muhterem. bu çocuk birinci olur mu olmaz mı bilemem ama ileride kesin bir tv kanalında program teklifi alır.

  performansının videosunuda koyalım tam olsun;
  http://www.youtube.com/watch?v=qyaigvkxpwy

  back to the future editi: resmen adamın kariyer yolculuğunu görmüşüz yahu.
 • şimdiye kadar yetenek sizsiniz'de gördüğüm en yetenekli yarışmacı. hayatımda gördüğüm en güzel taklit yapan insan. inanılmaz yetenekli. yolu açık olsun, daha iyi yerlerde görmek isterim.
 • taklit gibi olaylardan nefret etmeme rağmen gerçekten tekrar tekrar izlediğim birisidir. bilimum taklit erbabından çok daha başarıyla yaptı şovunu.
 • taklit yaptığı ünlülerde deniz fehmi dalsaldı'dan esinlenmiş olan yetenek sizsiniz yarışmacısı. tabii yeteneğine kesinlikle lafımız yoktur. fakat kadın taklitlerinde öncü olarak:

  (bkz: deniz fehmi dalsaldı)
 • taklit konusunda çok hatta çok çok yetenekli ve çok çalışkan, yetenek sizsiniz yarışmacısı.

  ses ve mimik konusunda yaptığı şeyler ortadır, bununla birlikte metinlerini kendisi yazmıştır. ama bence en önemlisi karakter geçişlerinde ki başarısıdır.

  tek bir sanatçıyı taklit etmek veya birden fazla sanatçıyı sırasıyla tek tek taklit etmek bir nebze anlaşılabilir. ama bu kardeşimizin yaptığını yapabilmek (konu, ses ve mimik bütünlüğünü koruyarak sürekli farklı karakterler arasında geçiş yapmak oynamak-taklit etmek) bu kadar yeteneğin yanında çok emek ve çok çalışma gerektirir.
 • kesinlikle çok ama çok başarılıdır.
  yavuz seçkin kendisini radyo programında ağırlamıştır. bence gerçekten yetenek sizsiniz adlı programla keşfedilen en önemli yetenek olma yolunda gidecektir.
  çok da efendi, duruşu, hali, tavrı mükemmeldir.
  hayretle izledik.
 • nihat doğan taklidi yaparken söylediği "bizim duvarda resmimiz alemde ismimiz vardır, herkes akıllı olacak." cümlesiyle kırıp geçirmiştir. kanaatimce bugüne kadar nihat doğan taklidini en iyi yapan kişiydi.

  --- spoiler ---

  bir insan üç şekilde doğar.
  1. sezeryanle doğan.
  2. normal doğan.
  3. nihat doğan.

  --- spoiler ---
 • bu akşam yetenek sizsiniz türkiye'nin 6. yarı finalinde tekrar boy gösterecek olan yetenek. yayının tanıtımlarından göründüğü kadarıyla taklitleri arasına zeki müren ve ramiz dayı'yı da dahil etmiş, merakla bekliyoruz.
 • ilk performansına göre oldukça başarısız bir şov sergilemiştir. olmamış oturmamış sanki. finale kalacağından ve ileriye dönük çok başarılı olacağından şüphe yok ama bu performansla finalde çıkarsa birinci olabilir mi? zor kanımca..