şükela:  tümü | bugün
  • airport haber yazari
  • airport tv'nin yönetim kurulu başkanı, program sunucusu-yapımcısı, her daim hazır uzman yorumcusu.. ayrıca; uçak mühendisiymiş ve uçak teknisyenleri miydi neydi, adını tam hatırlayamadığım öyle bir derneğin "onursal" başkanıymış, sürekli böyle tanıtıyorlar.
  • uçak teknisyenleri derneği onursal başkanı. şeker gibi bir abimizdir. şöyle de hoş bir anısını dinlemişliğim vardır; #16796193
  • profil fotoğrafı olarak yeni aldığı cipinin önünde durduğu gururlu! resmini kullanan havacılık internet celebrity'si..bir dönem tv side mevcuttu, demek ki sektörel internet haberciliğinden iyi paralar kazanabiliyor, şunu eklemem gerek ki , büyük gazetelerin de yaptığı gibi bazı haberlerin kenarına ilandir ibaresi konması gerektiğini birilerinin anlatması lazım, net olarak bazı haberler reklam tadında karşımıza çıkmakta. sektörde en çok takip edilen site sahibi olduğundan da tebrik etmek gerek.
  • benim için dürüstlüğün simgesidir. hiç bir kişi ve kurumu eleştirmekten kaçınmaz, denge gözetmez. her hafta köşesinde doğruları yazar. bir keresinde bana şöyle sormuştur: "sen eski teknisyenlerden kimi tanırsın?" bizi sizi tanırım hocam, dedim. bunun üzerine önemli olanın da bu olduğunu, ne iş yaptığının değil işini doğru ve dürüst yapmanın, hatta o işi en iyi yapan kişi olmanın öneminden bahsetti. yaşa hocam.
  • andreas lubitz olayının komple bir komplo olduğunu, airbusçı fransızların ve savcının kazanın teknik sebeplerle olduğunu örtmek için bu pilotun üstüne bilgi saklanarak ve uydurma haberlerle türetildiğini iddia ediyor:

son uçak kazasında uygulanan algı yönetimi ve sabıkalı aırbus

bana sözlükçülerin germanwings kazası başlığındaki komplo teorilerinden pek farklı gelmedi, bakalım neler olacak.
  • son dönemde bylock savsatasıyla işten çıkartılan thy personeli için güncel bir haber yaparak, suçsuzluğu ıspatlanan personeller için thy yönetiminin bu suçsuz kişileri tekrar işe alması gerektiğini vurgulamış. özellikle son paragraf sefa abiye yakışır bir paragraf olmuş. teşekkürler sefa abi.

"suçsuzluğu ispatlanmış arkadaşların, tekrar işe başlatılmaması, bilgi ve deneyim israfı olmasının yanı sıra, kul hakkı yenmesidir.
    thy üst yönetiminin dikkatine sunulur!"

ilgili haber