şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kendisinin yaşam ve cinsellik isimli kitabından "bekaret önemli mi" çözümlemesi.

  "hem dinimize hem geleneklerimize göre bekaret eşe sunulan bir hediyedir ve öyle olmalıdır. bu yüzden kızlık zarının önemi vardır.

  gerçekten bir erkeğin bakire karısının kilidini açan ilk kişi olması ne güzel ayrıcalıktır. ve bir kadın olarak kocasıyla beraber olan ilk kişi olmak ne büyük bir güzelliktir.

  ancak bir ameliyat veya kaza sonucu kızlık zarının yırtılması mühim değildir, çünkü esas önemli olan iffet ve bekarettir.

  yoksa yırtılan kızlık zarını ameliyatla diktiren bir genç kız iffetli hale gelmez. aynı zamanda eşini aldattığı ve yalan üzerine bir evlilik kurduğu için daha kötü bir durum ortaya çıkarır.

  yalanla, sahtecilikle kurulan bir yuvanın ömrünün uzun olmadığını düşünüyorum. bakire olmadığı halde bir genç kızın kendisini bakire gibi gösterdikten sonra kocasının yüzüne her gün nasıl bakabileceği garibime gidiyor.

  böyle bayanların yapabilecekleri tek şey, onları oldukları gibi kabul eden anlayışlı bir erkekle evlenmeleridir. bu yüzden talipliye durum bütün açıklığıyla anlatılmalıdır. sonuç onun merhametine kalmıştır. olduğu gibi kabul ederse ne ala, etmezse ona da hak vermek gerekir. "
 • erdoğan'a yakın olmak dışında hiç bir özelliği olmayan kişi. kendi kitaplarını öğrencilerine dağıtıp ilkokul seviyesindeki ders notlarını sırayla öğrencilere okutan profesör.
 • anneligimin şuan itibariyle ilk hatasıdır kendisi (bkz: ruhen ve bedenen sağlıklı çocuk yetistirmek) kitabıyla henüz daha anne rahminde ki çocuğumun beynini yıkamaya çalışan sözde prof. dr. dur ..
  tamamen bilinçsizce aldığım bu kitabı 3 saatte bitirdim ve okurken bu çocuk benim yetiştirmek istediğim çocuktan cok kendisinin ve kendisi gibi dusunen gerici zihniyetlerin eseri bir çocuk olmasını hedeflediklerini farkettim..
  kitap bitti ve bu adam kimdir diye baktığım da kendisi (bkz: akit)köşe yazarı olarak karşıma çıkmaktadır..
  bu aldığım kitabın fiyatı 10 tl dir ve evlat acısı gibi içime oturmustur..
 • burhan kuzu'nun tıp doktoru versiyonu olan prof.