şükela:  tümü | bugün
  • tesetture yonelik online magaza oldugunu ogrendigim site. alakam yok, nereden bildigimi sormayin. 1,5 milyon da musterisi varmis ve ihracat da yapiyorlarmis.
  • çok güzel çalışan, çok da güzel kıyafetleri olan, şu anda internet üzerinden çalışan firma.
    bir kıyafet ya da başka bişey aldın, üstünde olmadı iade edeceksin, bir hafta içinde, kullanılmamış, etiketi ambalajı duran ürünleri gönderdiğinde hemen paranı iade olarak kartına yüklüyolar..
    çok güzel şeyleri çok hesaplı fiyatlara alabiliyosun. kampanyaları oluyor.
    ne güzel. teşekkürler sefamerve.
  • socialbakers şu dakika çektiğim verilerine göre türkiyede en fazla fanı olan 10. site.
    hayretler içerisinde kendimi yerden yere atıyorum sözlük.
    bu işi çözen biri beni yeşillendirirse çok sevinir, elinden öper, bilgi ve birikimine saygı duyarım.

http://www.socialbakers.com/…book-statistics/turkey
  • başarı öyküsü şurada izah edilmiş: https://www.youtube.com/watch?v=zxdz1m1_wpk
  • bokslu mokslu bombastik reklamıyla kendisinden haberdar olduğum edepli giyim sitesi. *
  • ampulden geçiniyordur
  • hakkını teslim etmem gereken online bir mağaza.

aşağı yukarı iki yıldır bu site üzerinden alışveriş yapıyorum. her seferinde iade ya da değişim talebim olmuştur ve her seferinde aksaksız, sorgusuz, sualsiz ve usulünce yerine getirilmiştir bu taleplerim. öyle ki 800 liralık kıyafet sipariş edip, hepsini geri iade edebiliyorsunuz. aynı kıyafetin farklı renk ve bedenlerini isteyip, içinden seçip, almak istemediklerinizi gönderebiliyorsunuz. kargo olayları, iade ve değişim dahil hep ücretsiz özellikle son 6 aydır. farklı mecralardan da takip ediyorum sitelerini ve inanılmaz bir sabır ve anlayışla hareket ettiklerini görüyorum. birçok farklı online mağazadan alışveriş yapmışımdır ama sefamerve'nin gösterdiği ilgi ve özen hiçbirinde yoktu.

teşekkür ediyoruz hakikaten.

(siteyle -alışveriş yapmam dışında- hiçbir bağlantım, tanışıklığım, hukukum yoktur.)
  • (bkz: butikgez)
  • üzerime olmayan ürünü kullanılmamış ve etiketleri falan üzerinde iade alan firma imiş. vay ak. telepatik olarak anlarım zaten üzerime olmadığını. ve bunu gelip sözlükte para karşılığı reklam yapan sikikler var ona şaşıyorum.