• twitter swinger çift hesap adı gibi marka.
  • cehaletin 50 tonu
  • socialbakers şu dakika çektiğim verilerine göre türkiyede en fazla fanı olan 10. site.
    hayretler içerisinde kendimi yerden yere atıyorum sözlük.
    bu işi çözen biri beni yeşillendirirse çok sevinir, elinden öper, bilgi ve birikimine saygı duyarım.

http://www.socialbakers.com/…book-statistics/turkey
  • reklamlarında kendilerinin "yaşam tarzımız" olduğunu iddia eden firma. kime göre neye göre, pardon?
  • türkiye'deki görsel çirkinliğin baş mimarlarından.
  • üzerime olmayan ürünü kullanılmamış ve etiketleri falan üzerinde iade alan firma imiş. vay ak. telepatik olarak anlarım zaten üzerime olmadığını. ve bunu gelip sözlükte para karşılığı reklam yapan sikikler var ona şaşıyorum.
  • ampulden geçiniyordur
  • çantalar indirime girmişti burada. arkadaşıma 1 adet çanta aldım, daha sonra defolu ürün yollamışlar. bende iade ettim ve değiştirilmesini talep ettim. şöyle bir mesaj attılar

"yolladığınız ürünle değişim talep ettiğiniz ürün arasında fiyat farkı vardır" evet muhteşem gerçekten dedim. indirim diye dedikleri şey defolu ürün yollarız demek o halde. yani defosuzunu istersen daha çok para ver diyorlar mantığa bak...

daha sonra aradım ve bu durum neden böyle diye sordum, ürün stokta kalmamış dediler. tamam para iadesi alayım dedim, uğraştırmadan iade işlemi yaptılar bu kısım güzel kısmı tabi.

ancak ben indirimlerden şunu anladım, defolu ürünü satarız size. beğenirseniz kalsın beğenmezseniz kısmet değilmiş.
  • ilk duyduğumda evli bir çiftin instagram facebook hesabı falandır sanıyordum da bildiğin e-alışveriş sitesiymiş ya la bu.
  • 3 ayların bereketi için 39 tlye tunik kampanyası yapmış bir de tvde cayır cayır döndürüyor.

hadi en uzun geceyi anladık, g.tten uydurma günleri de anladık da 3 ayların başlangıcı nedir ya jgşsgşsj

kadir gecesine özel kargo 1 tl kampanyası bekliyorum *
hesabın var mı? giriş yap