şükela:  tümü | bugün
  • her babayiğidin hayatında en az bir kez yaptığı hata. özellikle dikkatin minimum seviyede olduğu sabah saatlerinde görülür. en kötü yanı da artık değiştirme şansınız yoktur çünkü açıp bir yudum alana kadar yanlışlığın farkına varmamışsınızdır.
  • şır şır akan cırcırı bir nebze durdurmaya çalışırken daha da fazla götün musluğunu açmaya yol açar.
  • bursa yerine malatya'ya gitmek gibi fark taşıyan bir eylem*. olmaz.
  • genelde "kayisi" degil de "apricot" yazisinin gorulmesiyle kisiyi dumura ugratan hede.
  • o degil de barda garsonken biri seftali suyu siparis etmistiydi de kayisi suyu goturmustum. ustune bizim seftali suyumuz gibisini daha once hic icmedigini soylemis ve bir seftali suyu daha siparis vermisti, musteri.

neyse daha sonra sirinlikle, tatlilikla, ozur dileyerek anlatmistim durumu da kadin once farki anlayamadigi icin utanmis, daha sonra da bundan sonra artik hep kayisi suyu siparisi verecegini soyleyerek benim durumumu da, kendi durumunu da iyi toparlamisti, sagolsun.

barda meyve suyu ne is demeyin, 4-5 kisilik akademisyen bir gruptu. herkes alkol asigi degil sonucta. bu docent hanim da pek alkol sevmeyen birisiydi demek ki, ayip olmasin diye de meyve suyu siparis etmisti. zaten calistigim yerde meyve suyu icin de en az 50'lik bira fiyati aliyordu namissiz patronlarim. hatta kimi zaman 50'lik bira indirime giriyordu da, meyve suyu daha pahali kaliyordu.

lan nereden nereye getirttiniz bana konuyu. neyse iste bu da boyle bir animdir efendim der, gozlerinizden operim. bildigin yaziyi sonlandirma sorunu yasiyorum.
  • tam tersini dün bitki çayı alırken yaptığım hata. lan bu kayısılı çayın tadı ne güzeldi niye değiştirmişler ki derken kutuya gözümün takılmasıyla farkettim. slim plus çay alacaksanız şeftalilisi bok gibi. ama kayısılısı çokoş ^_^ kayısılı alın