şükela:  tümü | bugün
  • unutulmaz, ultimate mortal combat ve sonic, bunun ana oyunlarıydı, şimdiki bilgisayardaki fifa serilerinin atası kabul edilen çapraz fifa 94 ve nes atari oyunlarının gelişmişleri mevcuttu.
    zamanında 2 liraya bir çocuktan almışlığım var, sadece mortal combat kasedi vardı ve bunun kasetlerini bulmak icin kilometrelerce yürüyüp kırtasiye kırtasiye dolaşıp bunun oyunlarını satacak dukkan arardık heryerde yoktu oyunları, babam bir keresinde beyazıtta istanbul üniversitesi'nin önunde bunun oyunlarini satan bi adamdan oyun almıştı.aslında sega kasedi her yerde yoktu oyunlarıda pahalıydı, atari daha cok yaygındı gerçi atari oyunlarının çoğunu bitirmistik artik yeni maceralar gerekiyordu bunun için az dolaşmamıştım oyun bulmak için, şimdikiler o duyguyu bilmez özledim o günleri yıllar sonra o çocuğa tekrar verdim 2 liraya segayı keşke vermeseydim...
  • hiç unutmam ilk okuldayken bi gün annemle bahçeşehir'de komşuya gitmiştik, çocuğun sega'sı vardı açtık falan o meşhur sonic oyununu oynamıştık.. hayatımda unutamadığım, ufkumu açan nadir anlardan biriydi..
  • arcade makinelerinde oynadık. ayrıca arcadeler piyasadan kalktıktan sonra pc'de bütün sega oyunlarının olduğu bir program vardı, onu bilgisayara kurup oradan istediğimizi seçip oynardık, ey gidi.