şükela:  tümü | bugün
  • olumlu anlamda şaşkınlık yaşamama sebep olan firma. hali ile haklarında bir şey de yazılmamış. reklam olsun diye yazıyorum bunu. tabii karşılıksız da değil aslında, az önce ürün iadesi konusunda yaşadığım mutluluğun karşılığı olsun.

ahmet bey ismindeki beyefendiye de başarılarının devamını diliyorum. bir de emrah bey vardı, o da çok yardımcı oldu. valla türkiye mi norveç mi bilemedim.
  • 2-3 hafta önce beni ürün değişimi konusunda acayip mutlu etmiş firma.

n11’den rampage 7.1 kulaklık almıştım, kablolarındaki temassızlık yüzünden ses gidip geliyordu. kendilerini telefonla arayıp durumu ilettim ve ertesi gün adresime anlaşmalı kargo firmalarını yönlendirdiler. ürünü kargoyla ücretsiz bir şekilde yolladım. telefonda konuştuğum kişi “kargo bize ulaşınca bir daha arayıp haber verirseniz süreci hızlandırabilirim” demişti. aradım. nitekim öyle de oldu. ürünü yenisiyle değiştirip yolladılar. tüm süreç sadece 4 gün sürdü. şu an kulaklığı sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.
    türkiye’de iade/değişim süreçlerinde yaşanan sancıları düşündüğümüzde 10 üzerinden 10 hizmet sağladılar.
  • çin'den seçtiği ürünleri yeniden markalandırarak satan bir ithalatçı firma. örneğin aimiby my550bt modeli hoparlör, ithal edildiğinde mikado md58-bt'ye dönüşür.