şükela:  tümü | bugün
 • olumlu anlamda şaşkınlık yaşamama sebep olan firma. hali ile haklarında bir şey de yazılmamış. reklam olsun diye yazıyorum bunu. tabii karşılıksız da değil aslında, az önce ürün iadesi konusunda yaşadığım mutluluğun karşılığı olsun.

  ahmet bey ismindeki beyefendiye de başarılarının devamını diliyorum. bir de emrah bey vardı, o da çok yardımcı oldu. valla türkiye mi norveç mi bilemedim.
 • 2-3 hafta önce beni ürün değişimi konusunda acayip mutlu etmiş firma.

  n11’den rampage 7.1 kulaklık almıştım, kablolarındaki temassızlık yüzünden ses gidip geliyordu. kendilerini telefonla arayıp durumu ilettim ve ertesi gün adresime anlaşmalı kargo firmalarını yönlendirdiler. ürünü kargoyla ücretsiz bir şekilde yolladım. telefonda konuştuğum kişi “kargo bize ulaşınca bir daha arayıp haber verirseniz süreci hızlandırabilirim” demişti. aradım. nitekim öyle de oldu. ürünü yenisiyle değiştirip yolladılar. tüm süreç sadece 4 gün sürdü. şu an kulaklığı sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.
  türkiye’de iade/değişim süreçlerinde yaşanan sancıları düşündüğümüzde 10 üzerinden 10 hizmet sağladılar.
 • çin'den seçtiği ürünleri yeniden markalandırarak satan bir ithalatçı firma. örneğin aimiby my550bt modeli hoparlör, ithal edildiğinde mikado md58-bt'ye dönüşür.
 • satın aldıktan 5-6 ay sonra arızalanan ürünü sorunsuz, zahmetsiz ve hızlı bir şekilde yenisiyle değiştirdiler.
 • everest markasını bünyelerinde barındırdığını şahane bir deneyimle bana öğreten firma. everest glory g01 model bilgisayar kasamın dvd kapağı kırılmıştı, yedek parça satış için google'da arama yaptım ama hiçbir sonuca ulaşamadım. en sonunda segment bilgisayar'ın whatsapp destek numarasına ulaşarak kendilerine durumu izah ettim. bana yedek parçanın ellerinde bulunduğunu ve sadece kargo ücretini ödemem karşılığında gönderebileceklerini söylediler.

  özellikle yerli firmalardan görmeye hiç alışık olmadığım bir geri dönüş bu. sonuç olarak yarın bir gün herhangi bir elektronik cihaz almak istediğimde bakacağım ilk markalardan biri everest olacak sayelerinde. everest'in rampage serisi ürünlerini genel anlamıyla beğenen biri olarak beni kendilerine iyice bağladılar.