16 entry daha
  • hacı yatmaz prensibi ile çalışan bir alet desek yanlış olmaz(belkide sittir ordan hacı yatmaz prensibi ne ulan! olmaz öyle şey! dersiniz,ben dedim oldu kardeşim,daha iyisini uyduran varsa aha satıh,aha klavye buyursun yazsın) otisabi ve cheja hanım ilen gittiğimiz rahmi koc muzesinde anonsunu duyup,bir heyecan ile nedirki olurmu bi durumda binermiyizin tatlı umudu ile "haydiyin kuyruğa girelim,cincıra binelim" diyerek cincırın arzı endam edeceği, şovunu yapacağı salona gittik.üzerinde semi-hypo bir abinin yönetiminde cincır karşıdan göründü,geldi.lakin abinin petek dinçöz tadında "dont taç ,onli vaç" ön uyarısıyla,binemizin bir hayal olduğunu öğrendik yıkıldık(yani en azından ben yıkıldım da belli etmedim, o içimdeki şeker bayramı çocuğu şevkim piç oldu,otisabi ilen cheja da bu etki aynı şiddette yaşandımı bilmem,onlar amerikalıydılar bir nebze,belki central parkta cincır ilen bir tur atmışlıkları bile olmuştu, kim bilirdi)ki sonra öğrendim otisabi de atmamışmış, onunda deli gönlü cincır için ufaktan bir vibrasyon yapmış.o hypo evladı ehue etti huhehe etti, göstere göstere havasını bastı cincırımla,arenada bir hormonlu ben huredasıyla geldiği gibi gitti,acı bir demdir bugün.
  • ankara sakarya da 20 milyona 15 dakika icin kiralayabileyeceginiz yuzyilin bulusu..
  • ankara sakarya da bir amcamın kiralayıp, öyle ortalıkta gezinip, başına insanları üşüştürebildiği aparat..
  • halen ne diye kullanıldığını ve özellikle de niye kiralandığını anlayamadığım alet..
42 entry daha
hesabın var mı? giriş yap