şükela:  tümü | bugün
  • kendisi yazardır.
  • badilerin kraliçesi.
  • çok değerli bir yazar.
  • gelkedi'nin annesi (kraliçe dediklerine göre babası değildir herhalde)
  • 3 ekim'lerin doğum günü çocuğu olan hatun kişisi.
  • kendisi 28-30 ocak'ta erkek yazarları mesaja boğuyoruz kampayasının tek kazananıdır.

iyi dilekler ve milyonların gönlünü kazanmıştır.
  • 28-30 ocak'ta erkek yazarları mesaja boğuyoruzsayesinde ekşideki ilk mesajımı almamı sağlayan phd candidate sözlük yazarıdır. kendisine teşekkürü bir borç bilirim.
  • 28-30 ocak'ta erkek yazarları mesaja boğuyoruz kampanyası kapsamında beni de yeşillendirmiş yazar. selamlar *
  • yazdığım bir entry yüzünden özel mesaj yolu ile beni taciz etmiş, uyuşturucu kullanmakla itham edip alay etmeye çalışmıştır. sanırım kendisinin ciddi problemleri var. kendisine açıkca ve kibarca " lütfen beni rahatsız etmeyin" dememe rağmen tacizlerine devam etmiştir. not edeyim istedim buraya.
  • geliyorsun bana ve çevremdekilere "pislik" diyerek özel mesaj atıyorsun. beni uyuşturucu kullanmakla itham edip hakaret ediyorsun. - kullanmıyorum ama kullanabilirim de bu seni neden ilgilendirir - sana kibarca " lütfen beni taciz etme, mesaj atma " diyince beni kezban olarak adlandırıyorsun. nasıl bir varlıksın bilmiyorum ama "taciz" denilen şey sadece cinsellikle ilgili değil ablacağım. insanların hayatlarına ne kadar burnunu sokman gerektiğini ben mi öğreteceğim sana ? kaç yaşına gelmişsin. sana insan gibi kibarca hiçbir şekilde hakaret etmeden "lütfen benimle iletişime geçme ve bana hakaret etme " diyorum. üzerime gelmeye devam ediyorsun. beni ergen ve kendince "kadın" olmakla suçluyorsun. nasıl varlıksın sen ? anladığım kadarı ile cinsiyetin kadın olmasına rağmen "kezban" edebiyatı yapıyorsun. aklıma zenci satan zenci uşaklarını getirdin. benimle ve benim çevremle niye uğraşıyorsun ? " sana vakit harcayamam" diyerek bana kışkırtıcı bir ilk mesaj atıyorsun. bana vakit harcamak istemeyen insan gelmiş bana özel mesaj ile hakaretler ediyor. bu sözlük hasta insan kaynıyor gerçekten.