şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ankara'da 34 kişinin ölümü 125 kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan saldırıyı gerçekleştiren kişinin ilk bulgulara göre, kadın bombacı, balıkesir üniversitesi öğrencisi, seher çağla demir olduğu belirlenmiş

  demir, 4 kadın arkadaşı ile birlikte balıkesir 2. ağır ceza mahkemesinde, pkk terör örgütü üyeliği ve propogandası suçundan da yargılanıyormuş.

  hadi hdp vekilleri koşarak taziye çadırına.

  http://www.sozcu.com.tr/…ost_id=1135316&slug=gundem
 • terörist, katil. *
  masum insanların canını aldı.

  zaten terörist ve katil olduğu için, bunu yapması normal. kadının işi bu.
  asıl enteresan olan bu katilden bizi koruması gerekenlerin, korumamış olması. ben iş yerime güvenlik elemanı alıp ona binlerce lira maaş ödesem ve şirketime hırsız girse, bu adamı kovmayı bırak, hırsızlarla işbirliği yaptığını düşünürüm.
 • 13 mart 2016 ankara bombacısı olduğu iddia edilen kişidir.

  aynı kişi için 15 ekim 2015 tarihli balıkesir yerel haber sitesinde de terör örgütü üyesi olmaktan yargılanma haberi çıkmıştır.

  link: http://www.balikesirhaberajansi.com/…ilaniyor-.html
 • ankara'daki bombalı saldıryı gerçekleştirdiğine dair iddialar bulunan vatan haini!

  özgürlük mü getirdin halkına? ne oldu devrim mi yaptın? günahsız vatan evlatlarını bir otobüs durağında öldürerek neyi amaçlıyorsunuz orospu çocukları?
 • iddialar doğruysa birçok aileye ateş düşürmüş terörist.

  burada benim aklıma takılan sorulardan biri de bu iddiaların kaynağı, bir önceki ankara saldırısını pyd'nin yaptığını söyleyen de bu kişinin kimliğini açıklayan da sözcü gazetesi, yani bir bakıma hükümeti en çok eleştiren ve hükümete en uzak gazete, fakat ne hikmetse şu andaki en mahrem bilgilere de bu gazete ulaşıyor. sanki bu bilgileri elinde bulunduranlar, kendi yandaş medyalarından bu haberin sözcü kadar ses getiremeyeceğini bildikleri için bu gazeteyi kullanıyorlar gibi geliyor, yoksa bu kişinin (eğer doğruysa) ismi çoktan yandaş medyada yer alması lazımdı sözcüden önce.
 • şurada hakkında terör örgütü üyesi olmak suçlamasıyla bir yargılama haberi var.
  ulan bu nasıl iş, tutuklu yargılanırlar birileri ortalığı velveleye verir yargılama mahkumiyete dönüşüyor diye şamata yaparlar, tutuksuz yargılanırlar canlı bomba olup giderler insanların en yoğun olduğu yerlerde kendilerini havaya uçururlar.
  o bombayı patlatamadan vurulsaydı şu anda burada da "ekmek almaya gidiyordu zeytin gözlüm" şiirleri yazılacaktı muhtemelen. hani piçin bi tanesine o kadar şiir yazdılar ki, ekmek almaya gidiyordu diye.

  alın teröristlerin nasıl sahiplenildiğinin bir haberi de burada
 • cehennemin en karanlık yerinde kül olmasını dilediğim alçak.
  hangi ideoloji için bu kadar insanın canına kıyabiliyorsun?
 • annesi babasına bıraktığı acı, evlat acısının çok üzerindedir.

  hani derler ya, dünyada en acı şey evlat acısıdır diye. yok anam yok, daha beteri var.
  terörist, katil, beyinsiz, vatan haini evladın acısı.
  kız tüm kötülükleri bünyesine sığdırmış.
  zor....

  edit: senin abv kaltak .
 • taziye çadırlarında milletvekilleri olacaktır.

  tekrar açık açık yazıyorum bir ülkenin başkentinde canlı bomba saldırısı yapmış,şu anda 37 ama muhtemelen daha da artacak (umarım bir kişi daha hayatını kaybetmez herkes sağ salim taburcu olur) sayıda kişinin canına kıymış bir terörist olarak kendisi için saldırı düzenlediği ülkede kendisi için taziye çadırları kurulacak ve canlı bomba eylemi yaptığı ülkenin milletvekilleri bu çadırlara gidip başsağlığı dileyecektir.

  allah hepinizin belasını versin be
 • kalleşliğin, hainliğin, hayvanlığın vücut bulmuş hali.

  neyse ki o vücut parçalanmıştır.