şükela:  tümü | bugün
  • seherindugunuvar.com adresinden ulaşabileceğimiz ilginç bir oluşum

en yakın kuyumcular
    online takı
    altın fiyatları gibi sekmelerle çağa ayak uydurmuş online davetiye

(bkz: let the linç begin)

zorunlu edit: reklam kokan hareketler diyenler olmuş, ne sehernurla, ne atayla, ne de siteyi yapanla alakam yok, kuyumcu da değilim

zorunlu edit2: bazı suserler, bulduk seni konyalı ahmet diye mesaj atmakta, adım fuat, konyalı değilim, denizliliyim, zaten aşağıda "işte kanıtlar" diye atılan tweetleri de sildi arkadaşımız sağolsun, hayatımda ilk defa konyalı olmadığımı ispatlamak zorunda kaldım :)
  • böyle sehernur mu olur lan? haline üzüldüm online takı bağışından bir 100 tl ateşleyeyim.

genius edit: ekşi zirvesi düzenlesek o gün o mekanda, takı falan da takmadan mekanı basıp yiyip içsek efsane olur benden söylemesi.
  • düğünü sırf takı olarak gören yeni evlenecek çift içeren davetiye.
  • ata, senin işin olmaz oğlum. benden demesi *
  • her seyin seherin fikri olduğunu ve bundan sonra seherin hep haklı olacağını url den anladığımız çiftin düğün davetiyesi.

altın önemlidir. no linç here. mutlu olsunlar.
  • "yaklaşık 1 ay sonra devlet şahitliği eşliğinde sevişeceğiz. siz de bize sponsor olmak istemez misiniz?" minvalinde bir web sitesi.
  • site ismi bile gelinin kafa yapısını ele veriyor. yani sadece seherin düğün var. eşi olacak adamın düğünü yok. yani ata denilen eleman sadece küççük prensesimizin düğün sponsoru. onun için site adında anılmasına gerek yok. çünkü seher evleniyor. seher ulan işte.. gelin evlensin yeter, gerisi teferruat zaten.
  • online ödeme ile beni benden alan site. makbuz da kesiyon mu abla?
    şaka dimi, şaka olsun lütfen.
  • 9 taksitle takı takma imkanı veren mükemmel oluşum. bu fırsat kaçmaz dedim hemen yapıştırdım seher bacıma bi burma bileziği.