şükela:  tümü | bugün
 • gizemli biri.

  çaylak olduğunda çok üzülmüştüm.
 • ben sözlüğe dühul olduğumdan beri okurum bu sözlük kişisini.
  baştan beri de badimdir, eksik olmasın.

  ne gizemine halel gelsin isterim, ne de bu nick altında saçmalamak isterim.
  ama şunu diyeyim kendi kendime aldığım yüksek müsaadeyle;

  bana başka bir yerde verdiği selama umarım pişman değildir.
  çünkü dakikalar alan izahata ve sohbete yol açtım; umarım yorgunluk vermiyorumdur.

  sabrına ve işine duyduğu saygıya hayranım.
  o kadar çok katkısı oldu ki bana.

  e bu güzel insanların hepsi de güzel atlara binip gitmemişler ki?
  aramızdalar işte.
  bulana.
  görebilene.

  "yara" bitene kadar azıcık daha yoracağım olur mu seherseniz?
  o bitince başka birşey bulursam da affola şimdiden.

  gülücük de gülücük.
 • metin kaçan'ın ölümünü yalçın küçük'e bağlayan akp'li. hay maşallah.
 • özelden bana sen katıksız bir orospu çocuğusun diyen bir parali trolldür. bir de kadın olacak güya, ucuz insan.
 • (bkz: #62937457)

  seher abla haddini bilmeden bilime bulaşmaya kalkışmış, ama ne yazık ki bütün cehaletini ortaya sermiş. kendisinde bulunan bütün cahil cesaretini toplamış olmalı ki, güneşin döndüğünü iddia etmektedir.

  ilkokul birinci sınıf öğrencisinin bile bildiği bir gerçeği bilmeyerek, bir de üstüne bilmişlik edasıyla konuşması türkiye'nin adeta bir özeti gibidir. umarım ülkemizdeki bu cahiller cahil olduğunu öğrenir de ülke güzel bir hale gelir. bir de üstüne üç küre vardır, diğer gezegenler dönmüyordur gibi akıldışı söyleyerek sığlığına sığlık katmış entrysinde.

  bu örümcek abla bundan 5 ay önce yaptığım bir eleştiriye sen katıksız bir orospu çocuğusun yazmıştı. ne hikmetse 5 ay düşünüp taşınıp küfürü erkek arkadaşım yazdı ve bana sen tacizcisin diyerek küfürbazlığına, yalancılık, iftiracılık ve yüzsüzlük de katmıştır.

  diyeceğim odur ki elinden geleni ardına koyma seher abla. entryi de değiştirmeye kalkışma fotosunu aldım çoktan. sen bilimle uğraşma en iyisi küfürbaz kör cahil abla. git turşu kur veya başka bir hobi edin.
 • yaşıtları torunlarını severken, sözlükte hala bana bir ergen gibi iftira atmakla meşgul olan tacizci evde kalmış bir ruh hastasıdır.

  kendinle yaşıt anneme en ağır küfürü etmişsin, bir de üstüne utanmadan yaşına başına bakmadan erkek arkadaşım yazmış yalanına sığınıyorsun. bunu da üstelik küfürden 6 ay sonra dile getiriyorsun. bir de sıfır utanmayla ben hakaret etmişim gibi davranıyorsun.

  gelmişsin 55 yaşına ama karakterin oturmamış ne yazık ki. sözlükte herkes senin ruh hastası olduğunu düşünüyor. terbiyesiz evde kalmış cahil seni.
 • (bkz: #67173621)

  yazarların nik altına iftira dolu entryler yazan çapsız bir yazar bozuntusu. ruh sağlığı bozuk ya da paranoyak. rüyasında hacklendiğini görüp entry sıçıyor. allah akıl fikir versin.
 • (bkz: #67173688)

  fazla hollywood filmi izleyen yazar. sözlükte resim paylaşanları hacker ilan etmesi başka nasıl açıklanabilir. senin izlediğin filmlerden, girdiğin sitelerden bilgisayarına virüs bulaşmıştır, survivor başlığında paylaşılan tom ve jery resmine tıklayınca da açılmıştır oralar. sorun sende ablacım. fazla gezme internette.
 • akşam evime gittim, yemek yedik, hanımla oturup televizyon izlemeye başladık, survivor 2017 açıldı, biraz izledik, o sırada hanım dedi ki ya bu ilhan mansız'ın duruşu, hani sözlükte de çok konuşulan karnını içeri çekiyormuş gibi olan şu meşhur duruşu, tom ve jerry'deki spike'a benzemiyor mu dedi. harbiden de gözümde canlandırdım ve baya da güldük karşılıklı. hemen sözlükte paylaşma ihtiyacı hissettim.

  aldım elime telefonu arattım google'da tom, jerry ve spike diye hoşuma giden resimlerden bir tanesini paylaştım, komik de bi not yazdım. aradan bir saat geçmemiştir, tekrar açtım telefondan sözlüğü, baktım ki bu hanım abladan mesaj gelmiş. şöyle yazıyor '' verdiğin bknz bilgisayarıma foto yükledi. amacın ne senin???''

  bildiğim kadarıyla sözlükte resim linki paylaşmak yasak değil, hatırladığım kadarıyla da imgim.com'a yüklenmiş bir resimdi. mesajı okuyunca ilk iş entrymi sildim, sonra da mesaj atarak kötü bir amacım olmadığını, ne olur olmaz diye de entryi sildiğimi kendisine bildirdim.

  sonrasında baktım ki nick altıma şu salakça entryi yazmış. survivor 2017 başlığına da şu entryi yazmış.

  velhasılı kelam şimdiye kadar sadece sevdiğim insanların yazdığı nick altımı iftiralarıyla kirletmiştir. en komiği de hackerlıkla suçlanmam. itiraf ediyorum evet ben bir hacker'ım, verdiğim linke günlerce uğraşıp kodladığım bir virüsü koyarak, linke tıklayan binlerce yazarın hesabını ele geçirmeye çalıştım, özellikle de varlığını dün akşam farkettiğim bu şahsın hesabında gözüm var. allah akıl fikir versin ne diyeyim.

  durumu farkeden badilerim, arkadaşlarım kendisine tepki göstermişler ve onları da benim yedek hesabım olmakla suçlamış. uzak durun, dikkatli olun, bulaşmayın, tehlikelidir. boş bir yazardır, çapsızdır, iftira atar, çok film izler, hayal gücü geniştir.

  (bkz: engelle)
  (bkz: başlıklarını engelle)